REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

PrimeSoft Polska Sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
PrimeSoft Polska Sp. z o.o.

Specjalista z zakresu systemów IT, zarządzania i workflow|BPM

PrimeSoft Polska od dziesięciu lat zajmuje się przygotowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, które pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa. Projektujemy i dostarczamy systemy informatyczne, przygotowane indywidualnie pod kątem każdego klienta. Specjalizujemy się w systemach z zakresu BPM, worflow, DMS.


By poznać potrzeby klienta, każdorazowo przeprowadzamy analizę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, dzięki czemu na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie w zakresie zarządzania obiegiem informacji i elektronicznej archiwizacji. Nasi specjaliści wiedzą jak zbadać i poprawić (zoptymalizować) procesy w firmie by przy podobnych nakładach, osiągnęła lepsze wyniki wykorzystując cały swój potencjał rynkowy.


PrimeSoft Polska Sp. z o.o.
ul. Perkuna 25
61-615 Poznań
tel. (61) 833 17 72

Stare porzekadło mówi: „czas to pieniądz”, jednak w praktyce firmy o tym zapominają. Nawet w dobie XXI wieku, erze informacji i automatyzacji procesów czas w wielu przedsiębiorstwach jest zwyczajnie marnowany – z przyczyn często prozaicznych. Liczby mówią same za siebie: zarządzanie dokumentami w archaiczny sposób to „luksus” który kosztuje krocie. Stać na niego Twoją firmę? Zobacz jak zarządzać obiegiem dokumentów by szybko zobaczyć pozytywne efekty. Prezentujemy porady specjalistów.
Osoby prowadzące działalność gospodarczą skupiają się zwykle, co całkiem zrozumiałe, na twardych danych, liczbach i wskaźnikach. Jednak źródła sukcesów firm, a także przyczyny ich porażek tkwią na głębszym, aczkolwiek niedocenianym poziomie. Chodzi o proces komunikowania. Nieprawidłowy obieg informacji w organizacji jest jak ciężka choroba tocząca ją od środka – tym groźniejsza, że często niezdiagnozowana. Wypracowanie efektywnego modelu komunikacji wymaga przede wszystkim identyfikacji i eliminacji tzw. wąskich gardeł. Jak wygląda to w praktyce?

REKLAMA