Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kancelaria Prawnicza FORUM r.pr. K. Piluś i s-ka sp.k.

Dołącz do grona ekspertów
Kancelaria Prawnicza FORUM r.pr. K. Piluś i s-ka sp.k.

Masowe odzyskiwanie wierzytelności

Kancelaria Forum jest członkiem Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Specjalizujemy się w masowym dochodzeniu wierzytelności poprzez prowadzenie postępowań sądowych i egzekucyjnych i w postępowaniach sądowych egzekucyjnych.


Tylko w zeszłym roku nasza Kancelaria prowadziła blisko 200 tys. postępowań sądowych i egzekucyjnych. Nasi klienci, to przede wszystkim duże podmioty z sektora finansowego, bankowego i telekomunikacyjnego.


Ponad 12 lat obecności na rynku pozwoliło nam na zbudowanie doświadczonego zespołu profesjonalistów. Dziś nasza Kancelaria liczy przeszło 80 specjalistów. Naszych prawników wspierają własne rozwiązania informatyczne, którym zawdzięczamy efektywną współpracę z e-sądem, komornikami i administracją publiczną.


To właśnie połączenie sprawnego zaplecza technologicznego i głębokiej wiedzy prawnej popartej doświadczeniem sprawia, że poświęcone nam przez klientów wierzytelności obsługujemy szybko i efektywnie.


Kontakt: www.kancelariaforum.pl

W raz z boomem kredytowym ludzie sięgną po pieniądze na rzeczy i usługi, bez których mogliby się obejść. Część zrobi, to pod wpływem reklamy, a nie racjonalnej decyzji. Niektórzy pożyczą za dużo. Windykacji pracy nie zabraknie – mówi Kamil Karpicki z firmy windykacyjnej Kredyt Inkaso.
Twój kontrahent nie płacił. Sąd rozstrzygnął sprawę na twoją korzyść. Co dalej? Czas na wszczęcie postepowania egzekucyjnego. Dowiedz się jak przygotować wniosek do komornika i co z nim zrobić.
W idealnym świecie każdy wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Niestety w praktyce prowadzenia działalności gospodarczej prędzej czy później znajdziesz się w sytuacji, gdy twój klient nie zapłaci za wystawioną fakturę. Zobacz, co możesz zrobić w tej sytuacji.