REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Kredyt Inkaso S.A.

Nowoczesna windykacja

Kredyt Inkaso S. A.należy do ścisłej czołówki firm z branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka powstaław 2001 r., a od 2007jest obecna na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym samym roku przeprowadziła pierwszą emisję obligacji. Od tego czasu wyemitowała i spłaciła ponad 30 serii obligacji o łącznej wartości ponad 1,1 mld zł. W 2022 r. jest wąskiej grupie spółek które emitują obligacje na podstawie prospektu zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. GrupaKapitałowa Kredyt Inkaso działa na 5europejskichrynkach(mi.in w Rumunii i Bułgarii). Współpracujez bankami, firmami ubezpieczeniowymi, telekomunikacyjnymi, pożyczkowymi oraz innymi dostawcami usług o charakterze masowym.Koncentruje się na inwestowaniu w portfele wierzytelności oraz ich obsłudze na wszystkich etapach przeterminowania.Ponadto w ramach outsourcingu świadczy usługi zarządzania wierzytelnościami na rzecz innych podmiotów finansowych.W swojej działalności kieruje się zasadą, że proces odzyskiwania należności powinien być indywidualnie podpasowany do możliwości finansowych osób zadłużonych oraz etyczny – co potwierdzają Certyfikaty Audytu Etycznego nadawane corocznie przez ZPF w Polsce. Klienci obsługiwani przez KI mogą korzystać z portalu ugodowi.pl – do internetowej obsługi swoich zobowiązań.

Kontakt: www.kredytinkaso.pl

Sporządziłeś pozew. Jednak zanim złożysz go w sądzie musisz pamiętać o załączeniu do niego odpowiedniej ilości odpisów oraz niezbędnych dla sądu dokumentów.
W raz z boomem kredytowym ludzie sięgną po pieniądze na rzeczy i usługi, bez których mogliby się obejść. Część zrobi, to pod wpływem reklamy, a nie racjonalnej decyzji. Niektórzy pożyczą za dużo. Windykacji pracy nie zabraknie – mówi Kamil Karpicki z firmy windykacyjnej Kredyt Inkaso.

REKLAMA

Twój kontrahent nie płacił. Sąd rozstrzygnął sprawę na twoją korzyść. Co dalej? Czas na wszczęcie postepowania egzekucyjnego. Dowiedz się jak przygotować wniosek do komornika i co z nim zrobić.
W idealnym świecie każdy wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Niestety w praktyce prowadzenia działalności gospodarczej prędzej czy później znajdziesz się w sytuacji, gdy twój klient nie zapłaci za wystawioną fakturę. Zobacz, co możesz zrobić w tej sytuacji.

REKLAMA