reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Motiveo
Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Na polskim rynko powstał całkowicie nowy sposób na tworzenie jednolitych, spójnych i przede wszystkim tanich strategii i programów motywacyjnych. To pierwsze w Polsce tak łatwo dostępne narzędzie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Motiveo to e-platforma, za pomocą której każdy przedsiębiorca może zarządzać zespołem handlowców, monitorować jego wyniki oraz tworzyć nowe rozwiązania usprawniające działanie całego przedsiębiorstwa. System zbiera informacje o produktach, planach sprzedażowych, lokalizacji klientów i rekomendacji dla handlowców. Tworzenie systemów motywacyjnych pozwala na opracowanie efektywnych metod motywacji, systemów nagród dla handlowców i raportowania stanu sprzedaży, co jest niezbędne do sprawnej sprzedaży prowadzonej przez przedsiębiorstwo. Platforma zawiera także interaktywnego doradcę prawnego, który pomaga w tworzeniu różnych dokumentów niezbędnych w działaniach firmy. Dzięki konsultacjom z przedsiębiorcami w fazie projektowania tej platformy, Motiveo jest bardzo prostym i intuicyjnym narzędziem, przy jednoczesnym szerokim spektrum działania.


System jest w pełni mobilny, przedsiębiorca i jego pracownicy mogą z niego korzystać na wszystkich urządzeniach i w każdym miejscu, w którym mają dostęp do internetu.


Więcej informacji na stronie: http://motiveo.pl


Kontakt:

Motiveo.pl
Www: www.motiveo.pl
Kontakt:redakcja@motiveo.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Grajda

Partner Zarządzający, Członek Zarządu MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama