REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Portal Skarbiec.Biz S.A.

Dołącz do grona ekspertów
Portal Skarbiec.Biz S.A.

Portal Skarbiec.Biz S.A. - największy w Polsce niezależny serwis o prawie, finansowaniu, gospodarce i rynku kapitałowym, który zachowuje pełną niezależność od banków, firm inwestycyjnych i instytucji kredytowych.

Serwis poświęcony jest głównie analizie produktów i usług oferowanych przez instytucje finansowe oraz możliwości lokowania kapitału (fundusze inwestycyjne, polisy, lokaty terminowe, giełdy papierów wartościowych, private banking, usługi asset management, rynek walutowy). Portal Skarbiec.Biz S.A. poświęca wiele miejsca również innym produktom rynku kapitałowego, takim jak: kredyty, ubezpieczenia cywilne czy leasing.


Czytelnikami naszego serwisu są głównie przedsiębiorcy, którzy szukają rzeczowych wskazówek, porad prawnych oraz obiektywnych komentarzy na temat bieżących zjawisk gospodarczych i finansowych, które mogą mieć wpływ na prowadzone inwestycje.


Opiniotwórczy charakter serwisu potwierdzają liczne przedruki z portalu w innych wiodących serwisach biznesowych oraz prasie finansowej. Portal Skarbiec.Biz S.A. w skali miesiąca odwiedza 200000 użytkowników.


Opracowane przez serwis e-booki „Encyklopedia prawa dla przedsiębiorców” oraz „Biblioteczka inwestora” są największymi tego rodzaju przedsięwzięciami na polskim rynku.


Strona internetowa: www.skarbiec.biz

W tegorocznej edycji rankingu dobrostanu na świecie Polska awansowała na pozycję 31, plasując się za takimi państwami, jak Czechy, Malta, Portugalia, jednak wyprzedzając np. Włochy, Grecję czy Arabię Saudyjską. Ranking opublikował Legatum Institute - jest to kolejne wydanie rankingu dobrostanu na świecie, który wypracowywany jest od roku 2009.
Stoją rzekomo na straży praw autorskich i tropią piractwo w sieci. Rzekomo, bo sposób, w jaki działają, budzi ogromne kontrowersje. Do Polski dociera zjawisko zwane copyright trolling, które już uderzyło po kieszeni setek osób.

REKLAMA

Obecnie nie jest dopuszczalne wnoszenie do sądów administracyjnych pism opatrzonych bezpiecznym podpisem elektronicznym, w tym również za pośrednictwem urzędu administracji publicznej w drodze elektronicznej – tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny.
Rada Polityki Pieniężnej na ostatnim, marcowym posiedzeniu postanowiła utrzymać stopę procentową na poziomie 2,5 %. To stan niezmieniony od przeszło dziewięciu miesięcy. Banki reagują na decyzję RPP niskim oprocentowaniem lokat. Nadal niewiele da się na nich zarobić.

REKLAMA