Kategorie
Häfele Polska

Producent okuć meblowych i budowlanych, a także elektronicznych systemów kontroli dostępu

Häfele to dziewięćdziesiąt lat tradycji i doświadczenia na rynkach całego świata. Häfele oferuje swoim klientom najszerszy na rynku asortyment okuć meblowych, budowlanych oraz elektroniczny system kontroli dostępu.

Historia firmy zaczęła się w 1923 roku w niemieckim Aulendorf. Firma cały czas się rozwija eksplorując kolejne rynki i rozwijając nowe grupy produktowe. Jedno pozostaje niezmienne: najwyższa gwarantowana jakość, błyskawiczny serwis, funkcjonalność oferowanych produktów i zadowolenie Klienta.

Häfele to ponad 5 700 pracowników w kilkudziesięciu krajach i ponad 160 000 klientów na całym świecie. 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży pozwalają nam być zawsze blisko Klienta. Zobacz www.hafele.com

Projektujesz obiekt, konstruujesz meble, aranżujesz przestrzeń? Jeszcze nigdy nie miałeś tyle możliwości!

Twoi Klienci stają się coraz bardziej wymagający? Häfele rozwija swoją ofertę proponując różne rozwiązania systemowe. Nasza oferta to ponad 100 000 produktów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego oferujemy im pełną ofertę okuć o wysokiej jakości i estetyce, wykonanych z najlepszych surowców, które staramy się dostarczyć w jak najkrótszym czasie.

Stawiamy na funkcjonalność i design. Te z pozoru drobne elementy decydują o estetyce mebla i wnętrza, a także mają największy wpływ na ich funkcjonowanie oraz komfort.

http://www.hafele.pl/

Jak zaaranżować komfortowy pokoik dziecięcy? W trzech prostych krokach. Najważniejsze są: przyjazne oświetlenie, ergonomia przestrzeni i wygoda korzystania z mebli.
Wygodna strefa prysznicowa, ergonomia sięgania po kosmetyki i nowoczesne oświetlenie. To przepis na łazienkę doskonałą. Podpowiadamy, jak ją urządzić i co może w tym pomóc.
Kuchnia z wyspa to bardzo popularne rozwiązanie aranżacyjne ostatnich lat. Może być sercem domu lub samej kuchni, a także funkcjonalnym łącznikiem pomiędzy pomieszczeniami. Kuchnia z wyspą to aranżacyjny przebój ostatnich lat. Jak ją zaplanować, by była estetyczna, wygodna i nowoczesna - radzi Marcin Małecki, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele Polska.