| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > LAUREN PESO POLSKA Sp. z o.o.

LAUREN PESO POLSKA Sp. z o.o.

LAUREN PESO POLSKA Sp. z o.o.

Specjaliści w zakresie doradztwa personalnego

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy potrafią nią zarażać innych. Wiemy, że sukces to kwestia treningu, co udowadniamy na co dzień w trakcie naszych szkoleń. Nasze działanie to kompetencja, zrozumienie Państwa potrzeb i prosta odpowiedź na pytanie, jak zamienić potencjał firmy i talent pracowników na osiągnięcia. Jesteśmy specjalistami w szkoleniach z zakresu zarządzania isprzedaży.

Prowadzimy liczne projekty z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Dlaczego stawiamy na taką specjalizację? Wiemy i na co dzień udowadniamy, że te dwa obszary są podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Dobre zarządzanie, to płynna działalności firmy, wysoka sprzedaż, to sukces finansowy.

Nasza pasja to nieustanny rozwój i nowe wyzwania, które są odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Assessment Center, Development Center, to tylko niektóre projekty, które prowadzimy, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Wszystko to jest możliwe, boszkolenia to nasza pasja.

W marcu 2009 r. postanowiliśmy wprowadzić system franczyzowy. Decyzja ta wynika ze stabilnej i mocnej pozycji na polskim rynku, jaką po kilku latach istnienia udało nam się osiągnąć. Wpłynęły na nią innowacyjne podejście do systemu szkoleń, oparte na doswiadczeniu i kreatywności oraz zaufanie naszych Klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm, jak również za efektywność podejmowanych działań. Więcej informacji o nas na: www.laurenpesopolska.pl
Kontakt z ekspertem:
biuro@laurenpeso.pl
szkolenia@laurenpeso.pl
rekrutacja@laurenpeso.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

ProfiAuto

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 150 hurtowni, sklepów i warsztatów, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »