| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Agnieszka Gajewska – Cygan

Agnieszka Gajewska – Cygan

Agnieszka Gajewska – Cygan

Właścicielka i dyrektor zarządzającym w Grupie Tempo

 

Absolwentka kierunku Zarządzanie Finansami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tytuł MBA uzyskała na kierunku Finance Management na University of Hull. Zanim na dobre związała się z obszarem HR pracowała w firmie audytorskiej Roedl & Partner, poszerzała wiedzę w zakresie finansów na licznych szkoleniach, m.in. w szkole giełdowej oraz na kursie na maklerów giełdowych.   

Od lat związana z obszarem HR w tej chwili pracuje jako konsultant rozwoju organizacyjnego. Współpracowała z takimi firmami jak: Wasko, Vattenfall, RWE, Alstom, Medicover, Agora, oraz z Ministerstwem Infrastruktury, PPL Portami Lotniczymi, Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Od 2002 roku partner w firmie konsultingowej Grupa Tempo, w której zaczynała od prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Obecnie pełni rolę doradcy w projektach dotyczących strategicznego ujęcia HR w firmach z branży energetycznej.

W Grupie Tempo propaguje ideę społecznie odpowiedzialnej firmy, w ramach której wdrożyła projekt dzielenia się wiedzą z obszaru HR na uczelniach wyższych. Prowadziła warsztaty dla Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Politechnice Śląskiej.
Prywatnie
mama permanentnie nieśpiącego dwulatka. W wolnych chwilach spełnia się pisarsko. Lubi swoje samotne wyprawy pisarskie. Reportażyki, artykuliki i nowelki dają jej poczucie wolności. Jest wtedy Dyrektorem Zarządzającym Mysią Dziurą i nic jej nie obchodzi. …  

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna GHMW – Hulist, Prawdzic Łaszcz – Radcowie Prawni spółka partnerska

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne związane z bieżącą obsługą przedsiębiorców (głównie spółek handlowych).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »