REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Kuba Karliński

ekspert rynku nieruchomości

Doświadczony inwestor i ekspert od pomnażania pieniędzy na nieruchomościach. Założyciel Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon. Członek zarządu ponad 20 spółek. Zarządza projektami deweloperskimi i ziemskimi o wartości ponad 150 mln złotych, na rzecz ponad 400 inwestorów. Prekursor Inwestycji Ziemskich w Polsce. Realizuje projekty związane z renowacją kamienic oraz inwestycje deweloperskie skoncentrowane na budowie nowych osiedli mieszkaniowych. W ostatnich latach zarządzana przez niego Grupa Magmillon, wygenerowała przychody ze sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 100 mln złotych.

Prelegent konferencji związanych z rynkiem nieruchomości, inwestycjami oraz przedsiębiorczością. Częsty gość mediów branżowych oraz ogólnopolskich w roli eksperta i komentatora zmian legislacyjnych oraz sytuacji na rynku nieruchomości (m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu). W ubiegłym roku cytowany w mediach kilkaset razy. Od kilku lat aktywista w Radzie Ekspertów Fundacji Mam Marzenie.

Autor książki pt. „Zarabiajmy na nieruchomościach”. Prowadzi bloga: www.kubakarlinski.pl poświęconego inwestycjom w nieruchomości.

Jeśli masz kwotę od kilkudziesięciu do stu tysięcy złotych, możesz śmiało wejść na rynek nieruchomości jako inwestor. Z mniejszą kwotą inwestor ma mniejsze pole manewru i mniej opcji do wyboru, ale dla chcącego nic trudnego.
W trudnych czasach grunty bronią się najlepiej spośród wszystkich kategorii nieruchomości. Jednak czy to nie jest trend krótkoterminowy?

REKLAMA

Mieszkania to ulubiona kategoria nieruchomości inwestycyjnych Polaków. Czy koronawirus pokrzyżował plany w tym sektorze? Wiadomo już, że pandemia zmieniła zachowania na rynku wymuszając nową drogę transakcji w przypadku mieszkań, kredytów mieszkaniowych. Ale czy to jest dobry moment na sprzedaż?
Pandemia koronawirusa zmieniła równowagę strategiczną na świecie i mocno namieszała także na rynku nieruchomości. Jest to też szansa dla inwestorów, bo trudny czas dla jednych to świetna okazja dla drugich.

REKLAMA