| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > FPA Group
FPA Group

Outsourcing księgowości, kadr i płac oraz usługi prawne i konsultingowe

 

FPA Group jest firmą oferującą usługi księgowości, kadr i płac oraz usługi prawne i konsultingowe. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny finansów, prawa, rachunkowości, kadr i płac. Naszym stałym Klientom dedykujemy także usługi polegające na zarządzaniu dokumentami elektronicznymi.

Misją firmy jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie naszych Klientów.
 
Szerokie kompetencje i praktyczna znajomość aktualnych przepisów, a także doświadczenie zdobyte podczas zakończonych sukcesem wielu wdrożeń, stanowią gwarancję realizacji umów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami Klientów.
 
FPA Group jest firmą uznaną – nasi pracownicy, w roli ekspertów na stałe współpracują z opiniotwórczymi mediami biznesowymi. Działamy na rynku od 2001 roku, obecnie posiadamy trzy oddziały – w Warszawie, Toruniu oraz w Bydgoszczy.

Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, o zróżnicowanym statusie prawnym. Posiadamy doświadczenie w realizacji umów outsourcingowych o różnym stopniu zaawansowania, poczynając od obsługi nowopowstałej firmy lub bardzo wąskiej działalności (np. obsługa płacowa), kończąc na przejmowaniu całych działów (łącznie z pracownikami). Świadczymy usługi zarówno dla firm
z kapitałem zagranicznym, jak i polskim.
 
Dzięki współpracy z nami Klienci mogą ograniczyć koszty zarządzania i administracji oraz usprawnić funkcje administracyjne. Gwarantujemy poufność przekazywanych informacji, a także pełną odpowiedzialność za realizowane operacje. Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksową obsługę i rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

 

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Forum Od-nowa

Organizacja non-profit

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »