| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > FPA Group
FPA Group

Outsourcing księgowości, kadr i płac oraz usługi prawne i konsultingowe

 

FPA Group jest firmą oferującą usługi księgowości, kadr i płac oraz usługi prawne i konsultingowe. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny finansów, prawa, rachunkowości, kadr i płac. Naszym stałym Klientom dedykujemy także usługi polegające na zarządzaniu dokumentami elektronicznymi.

Misją firmy jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie naszych Klientów.
 
Szerokie kompetencje i praktyczna znajomość aktualnych przepisów, a także doświadczenie zdobyte podczas zakończonych sukcesem wielu wdrożeń, stanowią gwarancję realizacji umów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami Klientów.
 
FPA Group jest firmą uznaną – nasi pracownicy, w roli ekspertów na stałe współpracują z opiniotwórczymi mediami biznesowymi. Działamy na rynku od 2001 roku, obecnie posiadamy trzy oddziały – w Warszawie, Toruniu oraz w Bydgoszczy.

Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, o zróżnicowanym statusie prawnym. Posiadamy doświadczenie w realizacji umów outsourcingowych o różnym stopniu zaawansowania, poczynając od obsługi nowopowstałej firmy lub bardzo wąskiej działalności (np. obsługa płacowa), kończąc na przejmowaniu całych działów (łącznie z pracownikami). Świadczymy usługi zarówno dla firm
z kapitałem zagranicznym, jak i polskim.
 
Dzięki współpracy z nami Klienci mogą ograniczyć koszty zarządzania i administracji oraz usprawnić funkcje administracyjne. Gwarantujemy poufność przekazywanych informacji, a także pełną odpowiedzialność za realizowane operacje. Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje kompleksową obsługę i rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

V4 Legal

V4 Legal to nowoczesna kancelaria działająca na terenie Słowacji, Czech, Polski oraz Węgier.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »