Kategorie

OMEGA Kancelarie Prawne

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
OMEGA Kancelarie Prawne

Ekspert w dziedzinie ubezpieczeń i odszkodowań


Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. rozpoczęły swoją działalność w roku 2005, powstały z inicjatywy Jarosława Panasiuka. W 2010 roku do Zarządu dołączył Jarosław Sędzik. Omega skupia profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem - prawników, radców prawnych i adwokatów. Dzięki oddziałom w całej Polsce usługi kancelarii są dostępne szerszemu gronu klientów. W tej chwili jest ich czternaście, w planach jest otwarcie następnych. Kancelaria operuje ponadto własną ogólnopolską siecią handlową, którą zarządza ponad dwudziestu dyrektorów sprzedaży.

Zakres usług świadczonych przez Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych również specjalistycznych gałęzi prawa.

Kancelaria specjalizuje się jednak przede wszystkim w sprawach związanych z wszelkiego rodzaju wypadkami. Klientom pomaga odzyskać słuszne odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawców. W przeciwieństwie do innych firm, które oferują swoim klientom wyłącznie porady prawne, udzielane przez wynajmowanych prawników, Omega Kancelarie Prawne łączy w sobie kancelarię prawną z kompleksową obsługą prowadzenia spraw odszkodowawczych w zakresie polubownym jak i sądowym.

www.omega-kancelaria.pl