| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Ceret Grzywaczewska
Ceret Grzywaczewska

Kancelaria Radców Prawnych


Nasza kancelaria od ponad 25 lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz Klientów indywidualnych. Zespół 8 radców prawnych i wspierających ich prawników zapewnia wszechstronną pomoc prawną i pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom stawianym przez Klientów.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie daje rękojmię rzetelności i skuteczności udzielanych porad. Potwierdzają to wysokie miejsca w rankingach Rzeczpospolitej oraz Dziennika Gazety Prawnej.

Dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z Poznania, Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Katowic i Gdańska możemy zapewnić skuteczną pomoc prawną w całej Polsce.

Posiadamy także bogatą praktykę w obsłudze prawnej podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela oraz Wielkiej Brytanii i USA.

Usługi

W ramach usługi Firma 360° kompleksowo obsługujemy spółki oraz indywidualnych przedsiębiorców we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju i za granicą. Zajmujemy się prawem cywilnym i spółek handlowych (m.in. bieżąca obsługa korporacyjna, fuzje, przejęcia, przekształcenia), prawem pracy, prawem własności intelektualnej oraz doradztwem w sprawach podatkowych i administracyjnych.

Świadczmy również usługi na rzecz Klientów indywidualnych, prowadząc sprawy z zakresu odszkodowań, prawa rodzinnego (m.in. rozwody i alimenty), karnego, spadkowego, administracyjnego, podatkowego, handlowego, pracy oraz szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Nasza praktyka obejmuje ponadto doradztwo w różnych obszarach prawno-administracyjnych. Obsługujemy instytucje korzystające ze środków unijnych, wspieramy we wdrażaniu partnerstwa publiczno-prywatnego, prowadzimy procedury zamówień publicznych. Zajmujemy się problematyką odnawialnych źródeł energii (OZE).

Prowadzimy sprawy związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych (NGO’s).

Mamy uprawnienia do reprezentowania Klientów przed sądami oraz w sporach z organami administracji publicznej w całej Polsce.

Ceret Grzywaczewska - Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Siedziba:
al. Kościuszki 52/2
90-428 Łódź

Tel./Fax:
42 636 18 60
42 636 33 92

www.firmaprawnicza.pl
 

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Mirosław Siwiński

Radca Prawny nr wpisu WA-9949 Doradca Podatkowy nr wpisu 09923

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »