reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Ceret Grzywaczewska
Ceret Grzywaczewska

Ceret Grzywaczewska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska z siedzibą w Łodzi od ponad 25 lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz klientów indywidualnych.

Dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z Poznania, Krakowa, Białegostoku, Katowic i Gdańska możemy zapewnić skuteczną pomoc prawną w całej Polsce.

Posiadamy także bogatą praktykę w obsłudze prawnej podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela oraz Wielkiej Brytanii i USA.

Kompleksowo obsługujemy spółki oraz indywidualnych przedsiębiorców we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju i za granicą. Zajmujemy się prawem cywilnym i spółek handlowych (m.in. bieżąca obsługa korporacyjna, fuzje, przejęcia, przekształcenia), prawem pracy, prawem własności intelektualnej oraz doradztwem w sprawach podatkowych i administracyjnych.

Przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.

Świadczymy również usługi na rzecz klientów indywidualnych, prowadząc sprawy z zakresu odszkodowań, prawa spadkowego, administracyjnego, podatkowego, handlowego, pracy, prawa bankowego oraz szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Dochodzimy roszczeń związanych z ochroną danych osobowych oraz nieautoryzowanymi transakcjami płatniczymi.

Nasza praktyka obejmuje ponadto doradztwo w różnych obszarach prawno-administracyjnych. Obsługujemy instytucje korzystające ze środków unijnych, wspieramy we wdrażaniu partnerstwa publiczno-prywatnego, prowadzimy procedury zamówień publicznych. Zajmujemy się problematyką odnawialnych źródeł energii (OZE).

Prowadzimy sprawy związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych (NGO’s).

Kontakt:

https://firmaprawnicza.pl/

E-mail: firmaprawnicza@firmaprawnicza.pl

KRS 0000477436

NIP 725-00-34-920

REGON 470376971

Siedziba Łódź

al. Kościuszki 52/2

90-428 Łódź

Tel.+ 48 42 636 18 60

Fax + 48 42 636 33 92

Biuro Sieradz

Galeria Rondo, I p.

ul. Jana Pawła II 3

98-200 Sieradz

Tel.+ 48 42 636 18 60

Fax + 48 42 636 33 92

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Góralski&Goss Legal

Góralski&Goss Legal to butikowa kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i procesowym na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora ubezpieczeniowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama