REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Ceret Grzywaczewska

Dołącz do grona ekspertów
Ceret Grzywaczewska

Ceret Grzywaczewska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska z siedzibą w Łodzi od ponad 25 lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz klientów indywidualnych.

Dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z Poznania, Krakowa, Białegostoku, Katowic i Gdańska możemy zapewnić skuteczną pomoc prawną w całej Polsce.

Posiadamy także bogatą praktykę w obsłudze prawnej podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela oraz Wielkiej Brytanii i USA.

Kompleksowo obsługujemy spółki oraz indywidualnych przedsiębiorców we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w kraju i za granicą. Zajmujemy się prawem cywilnym i spółek handlowych (m.in. bieżąca obsługa korporacyjna, fuzje, przejęcia, przekształcenia), prawem pracy, prawem własności intelektualnej oraz doradztwem w sprawach podatkowych i administracyjnych.

Przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.

Świadczymy również usługi na rzecz klientów indywidualnych, prowadząc sprawy z zakresu odszkodowań, prawa spadkowego, administracyjnego, podatkowego, handlowego, pracy, prawa bankowego oraz szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Dochodzimy roszczeń związanych z ochroną danych osobowych oraz nieautoryzowanymi transakcjami płatniczymi.

Nasza praktyka obejmuje ponadto doradztwo w różnych obszarach prawno-administracyjnych. Obsługujemy instytucje korzystające ze środków unijnych, wspieramy we wdrażaniu partnerstwa publiczno-prywatnego, prowadzimy procedury zamówień publicznych. Zajmujemy się problematyką odnawialnych źródeł energii (OZE).

Prowadzimy sprawy związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych (NGO’s).

Kontakt:

https://firmaprawnicza.pl/

E-mail: firmaprawnicza@firmaprawnicza.pl

KRS 0000477436

NIP 725-00-34-920

REGON 470376971

Siedziba Łódź

al. Kościuszki 52/2

90-428 Łódź

Tel.+ 48 42 636 18 60

Fax + 48 42 636 33 92

Biuro Sieradz

Galeria Rondo, I p.

ul. Jana Pawła II 3

98-200 Sieradz

Tel.+ 48 42 636 18 60

Fax + 48 42 636 33 92

Coraz częściej dochodzi do kradzieży środków z rachunków bankowych objętych bankowością elektroniczną. Jeżeli klient banku zauważy na swoim rachunku transakcję, której sam nie wykonywał, nie zlecał ani której nie zatwierdzał taka transakcja ma charakter transakcji nieautoryzowanej. Kto ponosi za nią odpowiedzialność?

REKLAMA