reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > ABC-ksiegowe
ABC-ksiegowe

ABC-ksiegowe.pl - najnowsze informacje dotyczące obszaru księgowości, rachunkowości i prawa oraz praktyczne wskazówki, ułatwiające samodzielne prowadzenie księgowości.

ABC-ksiegowe.pl prowadzą Ewa Ręczkowska, Emilia Stawicka i Marietta Buszka.

Ewa Ręczkowska jest absolwentką administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa pracy. Ukończyła liczne szkolenia zarówno w zakresie księgowości jak i kadr i płac, a także studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego - Finanse i Rachunkowość. Obecnie swoją pracę koncentruje na Kadrach i Płacach, pracując w jednej z warszawskich korporacji.

Emilia Stawicka ukończyła studia z zakresu zarządzania rozwojem przedsiębiorstw oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim.
Zajmuje się obecnie obsługą księgową i kadrowo-płacową firm w jednej z trójmiejskich kancelarii prawno-rachunkowych.

Marietta Buszka, radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada duże doświadczenie procesowe w postępowaniach prowadzonych przed sądami pracy oraz jako obrońca w postępowaniach dyscyplinarnych dla nauczycieli. Prowadzi szkolenia dla branży edukacyjnej z zakresu prawa oświatowego i prawa pracy.


Zapraszamy do odwiedzania strony i śledzenia fanpage na portalu Facebook. Warto być na bieżąco!

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sylwia Wajda

Księgowa, właścicielka biura rachunkowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama