Kategorie

Simpkins & Co Solicitors

Dołącz do grona ekspertów
Simpkins & Co Solicitors

Jedna z najlepszych firm prawniczych w południowej Anglii

Simpkins & Co posiada biura w Południowej Anglii (Christchurch) oraz w Centralnym Londynie (Trafalgar Square).

Firma jest partnerem Pblink - Polish Bussines Link, (Business Network - Sieć dla zorientowanych na rozwój polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii), oraz członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC) a jej celem jest budowanie silnej struktury z polskim biznesem oraz z indywidualnym klientem.

Zapewniamy doradztwo biznesowe. Jesteśmy przedstawicielami pracodawców i pracowników / małych i dużych firm. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:
- Prawo Pracy
- Wypadki
- Zaniedbania kliniczne
- Postępowanie sądowe
- Doradztwo biznesowe

Simpkins i Co oferuje bezpłatną wstępną poradę. Oferujemy opcje No win no Fee lub stałe ustalenia dotyczące opłat. Nasi potencjalni klienci mogą mieć również możliwość korzystania z ochrony prawnej ubezpieczenia przed zdarzeniem w ubezpieczeniu domu lub kart kredytowych. Ze względu na poważne konsekwencje zmian w zakresie prawa pracy w ostatnich latach, chcemy promować dostęp do sprawiedliwości dla roszczeń, gdzie miała miejsce niesprawiedliwość.

Simpkins i Co oferuje szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw, małych i dużych - od sporządzenia umowy o pracę oraz procedur dyscyplinarnych / zażaleń po doradztwo i reprezentację w stosunku do roszczeń przed sądem pracy.

Firma doradza w stosunku do spółki utworzonej: partnerstwa / umowy biznesowej i wszelkie inne sprawy umowne (prawnie) lub problemy, które mogą wyniknąć w czasie.

Świadczymy również doradztwo i reprezentujemy w sprawach sądowych i innych relacji prawa cywilnego: takich jak naruszenia umów i zaniedbania prawne.

Kontakt: www.simpkinsand.co.uk

Przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii istnieje szereg wymogów prawnych, które muszą być przestrzegane. Prezentujemy krótki wstęp do niektórych obszarów prawa, które muszą być brane pod uwagę przy zakładaniu i prowadzeniu firmy w UK.
Od 1 kwietnia 2017 r. każdy pracodawca, zatrudniający przynajmniej jednego pracownika, musi zgłosić wszystkich uprawnionych do system emerytalnego. Nazywamy to zgłoszeniem automatycznym, ponieważ pracownicy zgłaszani są automatycznie. Nie muszą nic robić, ponieważ to pracodawca będzie musiał podjąć kroki, by ich zgłosić do systemu. Jeżeli już odprowadzasz składki emerytalne dla swoich pracowników, będziesz musiał sprawdzić, czy spełniasz wymogi zgłoszenia automatycznego.