reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Simpkins & Co Solicitors

Simpkins & Co Solicitors

Simpkins & Co Solicitors

Jedna z najlepszych firm prawniczych w południowej Anglii

Simpkins & Co posiada biura w Południowej Anglii (Christchurch) oraz w Centralnym Londynie (Trafalgar Square).

Firma jest partnerem Pblink - Polish Bussines Link, (Business Network - Sieć dla zorientowanych na rozwój polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii), oraz członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC) a jej celem jest budowanie silnej struktury z polskim biznesem oraz z indywidualnym klientem.

Zapewniamy doradztwo biznesowe. Jesteśmy przedstawicielami pracodawców i pracowników / małych i dużych firm. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:
- Prawo Pracy
- Wypadki
- Zaniedbania kliniczne
- Postępowanie sądowe
- Doradztwo biznesowe

Simpkins i Co oferuje bezpłatną wstępną poradę. Oferujemy opcje No win no Fee lub stałe ustalenia dotyczące opłat. Nasi potencjalni klienci mogą mieć również możliwość korzystania z ochrony prawnej ubezpieczenia przed zdarzeniem w ubezpieczeniu domu lub kart kredytowych. Ze względu na poważne konsekwencje zmian w zakresie prawa pracy w ostatnich latach, chcemy promować dostęp do sprawiedliwości dla roszczeń, gdzie miała miejsce niesprawiedliwość.

Simpkins i Co oferuje szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw, małych i dużych - od sporządzenia umowy o pracę oraz procedur dyscyplinarnych / zażaleń po doradztwo i reprezentację w stosunku do roszczeń przed sądem pracy.

Firma doradza w stosunku do spółki utworzonej: partnerstwa / umowy biznesowej i wszelkie inne sprawy umowne (prawnie) lub problemy, które mogą wyniknąć w czasie.

Świadczymy również doradztwo i reprezentujemy w sprawach sądowych i innych relacji prawa cywilnego: takich jak naruszenia umów i zaniedbania prawne.

Kontakt: www.simpkinsand.co.uk

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kajetan Kubicz

Adwokat i Senior Associate Kancelarii LTCA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama