Kategorie
EFT International

EFT International zajmuje się pomaganiem firmom w osiągnięciu sukcesu na zagranicznych rynkach, głównie w Wielkiej Brytanii i Indiach.

Członkowie zarządu pracowali w dziedzinie doradztwa w wiodących firmach takich jak Deloitte, KPMG i Mercer. Mają oni wiedzę z pierwszej ręki oraz zrozumienie zagadnień prawnych i finansowych a także dobrą znajomość wielu sektorów gospodarki zarówno na rynku Brytyjskim jak i Indyjskim.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte w tych krajach, aby pomóc firmom w wykorzystaniu szans, jakie są dla nich dostępne, pomagając jednocześnie unikać pułapek i problemów, które mogą zburzyć ich ambicje. Pomagamy firmom w zrobieniu pierwszych kroków na wybranym rynku a także zapewnimy stałe wsparcie, do czasu aż umocnią one swoją pozycję na rynku.

Nasze usługi obejmują: szkolenia i mentoring, badania rynku, doradztwo podatkowe, badania due diligence, które pomagają w uzyskaniu niezawodnych partnerów na lokalnym rynku a także usługi wykrywania nadużyć gospodarczych oraz pełną obsługę księgową firm w Wielkiej Brytanii i Indiach.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie www.eft.international

Aby odnieść sukces w Indiach polskie firmy muszą najpierw zrozumieć i docenić jak różnorodny i pełen wyzwań jest ten rynek i przygotować się na dostosowanie do wymagań lokalnej kultury i dostępnej infrastruktury.
Znaczna część funduszy z Unii Europejskiej z puli na lata 2015-2020 została przeznaczona na pomoc przedsiębiorstwom zainteresowanym wejściem na rynki zagraniczne. Rząd dostrzega jak ogromne znaczenie dla rozwoju firm ma dywersyfikacja geograficzna i postanowił wesprzeć polskie przedsiębiorstwa poprzez dofinansowanie niektórych działań niezbędnych do wejścia na rynki międzynarodowe. Fundusze te, jeśli będą prawidłowo wykorzystane, dadzą mniejszym firmom możliwość zbadania rynków może trochę bardziej egzotycznych ale jednocześnie bardzo lukratywnych.