reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie: zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawa reklamy, relacji z sieciami handlowymi (m.in. odzyskiwanie tzw. „opłat półkowych”, dochodzenie odsetek w przypadku terminów płatności za towar przekraczających 30 dni, dochodzenie zapłaty za towar, kwestionowanie prawa zwrotu towarów i in.) oraz szeroko rozumianego prawa gospodarczego, w tym stałej obsługi prawnej przedsiębiorców.

Celem Kancelarii jest udzielanie przedsiębiorcom pomocy prawnej służącej realizacji ich celów biznesowych. Dynamicznie rozwijające się otoczenie rynkowe stawia wiele wyzwań, także o charakterze prawnym. Zrozumienie zmian rynkowych jest kluczem do realizacji szybkiej i skutecznej pomocy prawnej mającej na celu wzmocnienie pozycji przedsiębiorców na rynku. Kancelaria w swojej działalności skupia się nie tylko na prawnych aspektach powierzonych spraw, ale stara się też przewidzieć gospodarcze skutki podejmowanych działań, aby w pełni chronić interesy swoich klientów. W tym celu Kancelaria preferuje model współpracy oparty na pełnej i bieżącej komunikacji z klientami, w tym w szczególności na podejmowaniu wspólnych decyzji co do sposobu prowadzenia sprawy.

Kontakt:

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Torfowa 2/2

30-384 Kraków

+48505975749

info@kancelariamojecki.pl

blog: www.kancelariamojecki.pl/blog-nieuczciwa-konkurencja/

www.kancelariamojecki.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Łodygowska

Prawnik, autorka bloga prawniczego dla kobiet w ciąży i młodych Mam www.matkaprawnik.pl. Specjalizuje się w prawie pracy, opiece okołoporodowej i ubezpieczeniach społecznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama