REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Kancelaria Effect

Kancelaria Effect z Krakowa zajmuje się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych na terenie całego kraju

Nasza Kancelaria świadczy usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowań za wypadki komunikacyjne (wypadki samochodowe, potrącenia pieszych i rowerzystów, wypadki na motorze), a także odszkodowań z innych tytułów prawnych (wypadki w pracy, wypadki w szkole, wypadki rolnicze, błędy medyczne). Zajmujemy się również windykacją należności oraz doradztwem prawnym dla osób prywatnych.

Prowadzimy dwa serwisy internetowe - kancelaria-effect.pl oraz wypadek-dziecka.pl

Dane kontaktowe:

Kancelaria Effect S.C.

ul. Urzędnicza 20/10

30-051 Kraków

tel. / fax: 12 631 14 51

tel. kom.: 690453 226

e-mail:biuro@kancelaria-effect.pl

Strony www:

kancelaria-effect.pl

wypadek-dziecka.pl

Społeczności:

https://www.facebook.com/KancelariaEffect

https://plus.google.com/+KancelariaEffectscKrak%C3%B3w

https://twitter.com/Kancel_Effect

Odpowiedzialność za szkody powstałe w ruchu drogowym określa przepis art. 436 k.c. W przypadku potrącenia przez samochód osób dorosłych oraz małoletnich powyżej lat 13 sytuacja jest jasna i klarowna. Inaczej jednak będzie kształtowała się odpowiedzialność za potrącenie małoletniego poniżej lat 13.
Wywiad gospodarczy pozwala zminimalizować ryzyko poniesienia strat finansowych na etapie pozyskiwania nowych kontrahentów. Dotyczy to w szczególności przedsiębiorców sprzedających swoje towary lub usługi z odroczonym terminem płatności. W takiej sytuacji wywiad gospodarczy pozwoli sprawdzić czy kontrahent jest zadłużony, czy niewypłacalny.

REKLAMA

Nie zawsze aktywność dzieci na placach zabaw, koloniach, czy aquaparkach jest bezpieczna, bowiem mimo zachowania środków ostrożności może dojść do wypadku. W takiej sytuacji rodzic może domagać się odszkodowania. Jak to zrobić?

REKLAMA