| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > POLAUDIT Sp. z o. o.
POLAUDIT Sp. z o. o.

Podatki, rachunkowość, audyt

Działamy na rynku usług audytorskich, usług doradztwa podatkowego i księgowego już od 1995 roku, co pozwoliło nam na wypracowanie profesjonalnej marki na rynku tych usług.

POLAUDIT Sp. z o.o. to gwarancja jakości i rzetelności świadczonych usług, to grono doświadczonych i kompetentnych specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje z zakresu podatków, usług audytorskich i finansowo- księgowych, zarówno według polskich jak i międzynarodowych przepisów prawa bilansowego i podatkowego.

Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowana kadra specjalistów, wśród których są biegli rewidenci, audytorzy wewnętrzni wpisani na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych, doradcy podatkowi oraz samodzielni księgowi z uprawnieniami do usługowego prowadzenia ksiąg.

Na bieżąco współpracujemy z kancelarią prawniczą posiadającą bogate doświadczenie w prawie gospodarczym. Zasadą naszego działania jest praca w wyspecjalizowanych zespołach, w skład których wchodzą biegły rewident, doradca podatkowy, asystenci i aplikanci.

W swoim codziennym działaniu kierujemy się skutecznością i precyzją w zaspokajaniu potrzeb Klientów w dziedzinie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz podatków poprzez profesjonalizm, wszechstronność, szacunek do czasu i pieniędzy Klienta, dochowując przy tym jednocześnie bezwzględnej tajemnicy zawodowej co do informacji i danych uzyskanych w toku ich wykonywania.

Kontakt: www.polaudit.com.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jan Mazurek

www.moneymarket.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »