Kategorie

POLAUDIT Sp. z o. o.

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
POLAUDIT Sp. z o. o.

Podatki, rachunkowość, audyt

Działamy na rynku usług audytorskich, usług doradztwa podatkowego i księgowego już od 1995 roku, co pozwoliło nam na wypracowanie profesjonalnej marki na rynku tych usług.

POLAUDIT Sp. z o.o. to gwarancja jakości i rzetelności świadczonych usług, to grono doświadczonych i kompetentnych specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje z zakresu podatków, usług audytorskich i finansowo- księgowych, zarówno według polskich jak i międzynarodowych przepisów prawa bilansowego i podatkowego.

Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowana kadra specjalistów, wśród których są biegli rewidenci, audytorzy wewnętrzni wpisani na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych, doradcy podatkowi oraz samodzielni księgowi z uprawnieniami do usługowego prowadzenia ksiąg.

Na bieżąco współpracujemy z kancelarią prawniczą posiadającą bogate doświadczenie w prawie gospodarczym. Zasadą naszego działania jest praca w wyspecjalizowanych zespołach, w skład których wchodzą biegły rewident, doradca podatkowy, asystenci i aplikanci.

W swoim codziennym działaniu kierujemy się skutecznością i precyzją w zaspokajaniu potrzeb Klientów w dziedzinie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz podatków poprzez profesjonalizm, wszechstronność, szacunek do czasu i pieniędzy Klienta, dochowując przy tym jednocześnie bezwzględnej tajemnicy zawodowej co do informacji i danych uzyskanych w toku ich wykonywania.

Kontakt: polaudit.pl

Księgowość nie jest nudna, daje duże możliwości rozwoju i satysfakcji. Księgowość w dzisiejszych czasach to nie tylko księgowanie, to bardziej analiza, wsparcie dla klienta, bycie doradcą. To dbanie o bezpieczeństwo podatkowe klienta czy pracodawcy. Księgowość to również umiejętność komunikacji o czym nieraz się zapomina. O zawodzie księgowego, codziennych problemach, satysfakcjach, a także o perspektywach i zagrożeniach stojących przed tą profesją, rozmawiamy z Małgorzatą i Witoldem Zawadzkimi - księgowymi, biegłymi rewidentami i Członkami Zarządu Polaudit Sp. z o.o.
Możliwe do zaistnienia problemy podatkowe przy rozpoczynaniu działalności w formie spółki z o.o. przedstawia Sławomir Janiak, Tax Manager z POLAUDIT Sp. z o.o.
Trzy przykłady błędnych, nie skonsultowanych wcześniej z ekspertami podatkowymi, decyzji biznesowych właścicieli pensjonatów przedstawia ku przestrodze Sławomir Janiak, Tax Manager z POLAUDIT Sp. z o.o.