Kategorie

Finesia Consulting Sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Finesia Consulting Sp. z o.o.

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Jesteśmy prywatną firmą doradczą i outsourcingową wspomagającą firmy w zakresie księgowości, finansów i administracji kadrowo-płacowej. Naszą specjalnością jest dostarczanie zindywidualizowanych usług księgowych i kadrowo-płacowych klientom wrażliwym na ich jakość i efektywność. Nasi klienci pochodzą z różnych krajów i reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.

Zatrudniamy pracowników mających doświadczenie w obsłudze księgowo-płacowej, znających języki obce i oczekiwania wymagających klientów korporacyjnych. Mamy własny zespół informatyków. Dzięki współpracy z audytorami, doradcami podatkowymi, prawnikami i ekspertami z różnych dziedzin zarządzania, świadczone przez nas usługi mają charakter kompleksowy.

Więcej informacji o nas znajduje się na stronie www.finesia.com

Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszy Pracy jest jednorazową dotacją przyznawaną przez powiatowe urzędu pracy. Jest przeznaczona na pokrycie kosztów będących konsekwencją założenia i prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Możliwe jest z niej sfinansowanie zakupu sprzętu, wyposażenia a także usług niezbędnych do prowadzenia firmy. Może również posłużyć do sfinansowania kosztów doradczych związanych z podjęciem działalności gospodarczej. Wyłączone z możliwości finansowania z dotacji są m.in. składki ZUS oraz abonament telefoniczny.