REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Zuzanna Taraszewska

Dołącz do grona ekspertów
Zuzanna Taraszewska

PR-imo public relations

PR-imo to agencja specjalizująca się w public relations oraz content marketingu, prowadzona przez Zuzannę Taraszewską. Działa z powodzeniem od 2006 roku. Obecnie zespół PR-imo budują specjaliści od media relations, strategii marketingowych i reklamowych, a także graficy i web designerzy. Dorobek agencji to setki przeprowadzonych kampanii informacyjnych, dziesiątki wypromowanych produktów i usług, niezliczone ilości artykułów prasowych i wywiadów zredagowanych na potrzeby dzienników, prasy drukowanej i internetowej, radia oraz telewizji, a także niejedna wdrożona strategia i kampania reklamowa.

Obecnie z usług PR-imo korzystają Firmy z takich branż, jak m.in. IT i telekomunikacja, finanse, FMCG, kosmetyki i chemia gospodarcza, motoryzacja, marketing i reklama, a także wnętrza. W ramach kompetencji PR-imo proponuje działania ukierunkowane m.in. na:

- media relations i content marketing

- PR Produktowy i PR Korporacyjny

- strategie reklamowe i marketingowe

- social media marketing

- copywriting i tworzenie stron www

Wszystkie działania kierunkowane są bezpośrednio na zwiększanie widoczności Firmy oraz pośrednio - budowę baz lojalnych Klientów.

PR-imo public relations

Witkowa 29a/1

Rokietnica k. Poznania

tel.: +48 781 97 68 79

mail: info@pr-imo.pl / ztaraszewska@pr-imo.pl

www.pr-imo.pl

Płatności mobilne, omnichannel, optymalizacja konwersji i współpraca z sieciami handlowymi. Te wyzwania stoją przed wiodącymi spółkami obsługującymi płatności online. Z czego wynikają takie kierunki rozwoju branży płatności online?

REKLAMA