Kategorie
Atos

Międzynarodowy lider w branży usług informatycznych

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider branży usług informatycznych, obsługujący klientów z całego świata. Roczne przychody firmy plasują się na poziomie 11 mld EUR, a zatrudnienie wynosi 93 000 pracowników w 72 krajach.

W ramach swojego portfolio Atos oferuje usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Cyber-security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych.

Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich od 2002 roku (Salt Lake City). Spółka jest notowana na francuskiej giełdzie Paris Eurolist Market.

W Polsce firma istnieje od 2000 roku i posiada biura w siedmiu lokalizacjach: w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, Łodzi oraz Krakowie. W Polsce zatrudnia ponad 4000 osób.

Kontakt:

Siedziba główna Atos IT Services sp. z o.o.
ul. Postępu 18 (budynek Neptun)
02-676 Warszawa
tel. +48 22 444 6500
fax. +48 22 444 6501
infopl@atos.net

Znajdziesz nas na: http://pl.atos.net/

oraz:

- Facebook: https://www.facebook.com/atos.polska

- LinkedIn: http://linkd.in/1tSOCG2

- Twitter: https://twitter.com/atos