REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
ExpaTax

Doradztwo podatkowe

Firma ExpaTax Doradztwo Podatkowe Monika Mirtchanov powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie kompleksowej obsługi pracowników oddelegowanych, i jako jedna z nielicznych na rynku polskim oferuje pełen zakres usług pracodawcom zatrudniającym cudzoziemców i delegującym polskich pracowników za granicę.

Połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu przepisów imigracyjnych, podatkowych i ubezpieczeniowych oraz znajomości rynku i potrzeb Klientów pozwala ExpaTax świadczyć usługi o najwyższym standardzie.

Kontakt/adres:

ul. Wiertnicza 89, 02-952 Warszawa

tel. +48 22-642-73-50, +48792167 778

office@expatax.com.pl

www.expatax.com.pl

Szeroką kategorię transferów pracowniczych zasadniczo podzielić można na podróże służbowe i oddelegowania. Wytycznie granicy pomiędzy tymi dwoma pojęciami jest dla pracodawcy rzeczą z pewnością istotną, gdyż ma bezpośredni wpływ zarówno na przysługujące pracownikowi uprawnienia jak i na jego obowiązki natury podatkowo-ubezpieczeniowej.
Podejmując zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy, czy to w związku z oddelegowaniem przez polskiego pracodawcę, czy też w formie lokalnego zatrudnienia, warto rozważyć możliwość skorzystania z swoistej ulgi podatkowej określanej w Holandii jako „30% tax ruling”.

REKLAMA