REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Exact Software

Exact Software Poland Sp. z o.o. dostarcza dynamiczne oprogramowanie dla biznesu.

Organizacja działa na polskim rynku od 1992 roku i od tego czasu zintegrowane systemy Exact zostały wdrożone w Polsce w ponad 700 firmach. Jest to globalna firma, pracująca dla ponad 200 tysięcy firm na całym świecie, zatrudniająca ponad 1550 pracowników w 15 krajach, z 188 mln euro przychodu w 2014 roku.

Dzięki Exact firmy są w stanie reagować zarówno na rodzące się możliwości, jak i na trudne sytuacje. Oprogramowanie Exact dla biznesu pozwala klientom firmy patrzeć w przyszłość, skoncentrować się na kolejnych celach i nowych wyzwaniach.

www.exact.pl

Exact Software Poland Sp. z o.o.

ul. Krzemowa 1

Złotniki

62-002 Suchy Las

T: (+48 61) 858 06 02

F: (+48 61) 851 83 44

E: poznan(at)exact.com

Zasadniczym celem przeprowadzenia analizy biznesowej, zwanej także Business Intelligence, jest stworzenie przejrzystej bazy wiedzy o firmie, a w rezultacie zminimalizowanie ryzyka wystąpienia niepowodzenia w poszczególnych obszarach dotyczących działalności firmy.
Niezależnie od rodzaju i wielkości prowadzonego biznesu księgowość jest jedynym obszarem, który dotyczy i będzie dotyczył wszystkich firm. Z tego też względu nieustannie rozbudowywane są rozwiązania umożliwiające i ułatwiające obsługę księgową podmiotów gospodarczych, jak i prowadzenie księgowości przez nie same.

REKLAMA

Pozyskiwanie oprogramowania biznesowego jako usługi na bazie licencji lub subskrypcji dostarczanej za pośrednictwem chmury obliczeniowej jest z wielu powodów atrakcyjne. Jakie korzyści wiążą się z zastosowaniem oprogramowania w chmurze? Na ile jest to rozwiązanie bezpieczne dla firm?
Innowacje technologiczne pojawiają się i ewoluują szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Jakie są konsekwencje ostatniej fali nowych technologii dla sektora sprzedaży hurtowej i jak praktycznie wykorzystać je w typowych działaniach biznesowych? Jak maluje się obraz dostaw hurtowych przyszłości? To ważne zagadnienia, które powinien przemyśleć każdy przedsiębiorca z branży. Nie wiesz, od czego zacząć?

REKLAMA