reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > r.pr. Bartosz Drozdowicz

r.pr. Bartosz Drozdowicz

r.pr. Bartosz Drozdowicz

Specjalista prawa pracy i ekspert ds. negocjacji, autor bloga www.oprawiepracy.pl

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie wykonujący zawód w ramach "DROZDOWICZ Kancelaria" Radcy Prawnego świadcząca usługi prawne z zakresu prawa pracy. Specjalista prawa pracy i ekspert ds. negocjacji; ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowych stosunków pracy. Autor publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się w mediach, m.in. w Gazecie Bankowej, Wydawnictwie Kadry i Płace, Wydawnictwie RADA oraz Infor.pl.

Kilkuletnia współpraca z największym w Polsce związkiem zawodowym, przyniosła mu duże doświadczenie ze stosowaniem i wykładnią prawa pracy w praktyce. Ogromny wachlarz zagadnień pracowniczych spotykanych w codziennej praktyce, pozwala mu stale aktualizować swoją wiedzę specjalistyczną. Oprócz indywidualnych spraw pracowniczych, jak odwołania od wypowiedzeń itp.; reprezentowanie Klientów w sądach; sporządzanie opinii prawnych; doradzanie; mec. Bartosz Drozdowicz reprezentuje pracodawców lub związki zawodowe w różnego rodzaju trudnych negocjacjach zbiorowych. Dotyczą one np.sporów zbiorowych, rokowań nad układami zbiorowymi, czy innymi aktami wewnątrzzakładowego prawa pracy.

Dodatkowo w ramach Kancelarii świadczona jest pomoc pro bono dla najuboższych obywateli, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń, którzy mogą zwracać się o poradę za pośrednictwem Bloga www.oprawiepracy.pl lub na facebook.com pod nazwą "Blog Prawo Pracy".

Dane kontaktowe:

DROZDOWICZ Kancelaria

ul. Linneusza 7/27, 03-489 Warszawa

www.oprawiepracy.pl kancelaria@oprawiepracy.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Paulina Piekarska

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama