Kategorie
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Milena Wilczak

Właścicielka biura rachunkowego Account Finance

Pasjonatka tematyki księgowej i podatkowej. Obecnie ma zdany egzamin pisemny na Doradcę Podatkowego i jest w trakcie przygotowań do egzaminu ustnego. Głównym obszarem zainteresowań jest obsługa transakcji międzynarodowych.

Biuro rachunkowe Account Finance działa od września 2014 roku. Zatem jest to biuro młode, ale oparte na wieloletnim doświadczeniu. Z sukcesem dociera do coraz większej grupy klientów.

Posiadamy certyfikat księgowy, obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dobrowolne ubezpieczenie OC dla spraw kadrowo-płacowych. Dbamy o to, aby każdy Klient czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. W zdecydowanej większości obsługujemy Klientów działających na rynkach międzynarodowych, ale także Klientów z branży gastronomicznej, hotelarskiej, transportowej, informatycznej i innych. Za każdym razem wychodzimy od poznania Klienta i jego potrzeb. Indywidualnie ustalamy zasady współpracy. Oferujemy pełny zakres usług księgowych, warsztaty i szkolenia, a także tłumaczenia finansowo-ekonomiczne z języka angielskiego na język polski i odwrotnie.

Zapraszamy do współpracy.

ACCOUNT FINANCE

Biuro Rachunkowe

Milena Wilczak

Ul. K. Iłłakowiczówny 6/1

60-789 Poznań

Telefon: 668225973

email: kontakt@afbr.pl

www.afbr.pl

Świadczenie usług elektronicznych dla podmiotów mających miejsce zamieszkania poza terytorium Polski nie jest wg ustawy o VAT sprzedażą na rzecz osób fizycznych. Dlatego też nie istnieje obowiązek ewidencjonowania świadczenia takich usług przy zastosowaniu kasy rejestrującej.