REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

Dołącz do grona ekspertów
ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

Od początku naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze wymagających Klientów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na potrzeby firm z udziałem kapitału zagranicznego i transakcji transgranicznych.

To co nas wyróżnia, to silna integracja z przedmiotem działalności naszych Klientów. Współpracujemy na zasadach partnerskich, dbając o interesy naszych Klientów. To my doradzamy, inicjujemy, proponujemy, pozostawiając Klientom swobodę w podejmowaniu decyzji, dbając jednak, aby dzięki naszym informacjom i działaniom były one zawsze najlepsze z możliwych. O jakości naszych usług decyduje wiele elementów. Efektem ich połączenia jest bardzo wysoki standard usług charakteryzujący się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do Klienta.

Jesteśmy biurem rachunkowym powstałym na bazie ponad 20-letniego doświadczenia jego założycieli. Nieustannie dążymy do rozwijania potencjału firmy i adaptowania jej do zmian gospodarczych i legislacyjnych, w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszych Klientów. Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Klubu Biur Rachunkowych działającego pod marką tego Stowarzyszenia. Pracujemy z pasją, wspólnie z firmą partnerską AS Consulting Agnieszka Starczyńska tworzymy ASCS-CONSULTING.

Swoje usługi oferujemy wszystkim podmiotom, zarówno osobom fizycznym prowadzącym 1-osobową działalność gospodarczą, jak i spółkom, w tym z udziałem kapitału zagranicznego.

Nawiązujemy współpracę ze specjalistami prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy oraz z radcami prawnymi. Zasoby ludzkie mają dla nas wartość priorytetową. Dlatego jeżeli cechuje Cię entuzjazm i swoją pracę wykonujesz z pasją, równocześnie ciągle podnosisz swoje kwalifikacje i szukasz miejsca do najlepszego rozwoju i pragniesz nas w tym wspierać, chciałbyś zdobyć praktykę i kolejne doświadczenie, zachęcamy do przesłania aplikacji.

Nigdy nie zawiedliśmy ani naszych Klientów, ani pracodawców. Posiadamy bardzo dobre referencje. Zlecenia, nawet te najbardziej wymagające i wykonywane pod presją czasu, zawsze były wykonane z najwyższą starannością, w umówionym lub ustawowym terminie, a przeprowadzane kontrole organów skarbowych, ZUS, NBP, GUS i innych instytucji przed którymi odpowiadamy w imieniu naszych zleceniodawców, były zawsze bez zastrzeżeń. Mamy również doświadczenie w wyciąganiu zaległości i nieprawidłowości w rozliczeniach rachunkowych, podatkowych i ubezpieczeniowych.

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

Agnieszka Starczyńska

Cezary Szymaś

ul. Rubież 46, C4/87

61-612 Poznań

tel. +48 (61) 623 29 37

biuro@ascs-consulting.pl

www.ascs-consulting.pl

Kwota podatku u źródła zapłacona za zagranicznego kontrahenta może zostać zaliczona do kosztów uzyskania przychodu.
Pomimo, że przepisy podatkowe w zakresie definicji samochodu osobowego po raz ostatni zmieniły się 1 kwietnia 2014 roku, Minister Finansów wydał w tym okresie odmienne interpretacje. Co ciekawe, dwie sprzeczne ze sobą interpretacje wydał ten sam organ upoważniony do wydawania interpretacji w imieniu Ministra Finansów: Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu. Interpretacje dotyczą możliwości jednorazowej amortyzacji motocykla, wykorzystywanego w działalności gospodarczej.

REKLAMA