| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Grzegorz Niebudek
Grzegorz Niebudek

Adwokat, Doradca Podatkowy, Partner zarządzający LTCA

O KANCELARII LTCA
LTC Aquila Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi Spółka komandytowa
to prężnie rozwijająca się polska Kancelaria, która specjalizuje się w doradztwie podatkowym i prawnym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Nasza wiedza i długoletnie doświadczenia praktyczne są solidną podstawą do realizacji wymagających projektów w zakresie szeroko rozumianego doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego, a także outsourcingu finansów i rachunkowości, bez względu na uwarunkowania lokalizacyjne i biznesowe Kontrahentów. Posiadamy szerokie doświadczenie doradcze i biznesowe bazujące na współpracy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jaki również największymi spółkami z różnych branż i sektorów gospodarki. Nasze doświadczenia poparte są odpowiednimi nagrodami i referencjami.
Co nas wyróżnia na tle konkurencyjnych Kancelarii i spółek audytorskich?
- gruntowna i aktualna wiedza teoretyczna
- bogate doświadczenia praktyczne
- szybkość reagowania na potrzeby Klientów, sprawna komunikacja
- odpowiednia kreacja rozwiązań budujących realną wartość biznesu
- kompleksowe zabezpieczenia interesów Klientów Kancelarii (minimalizowanie ryzyka)
- pełne zaangażowanie w prowadzenie powierzonych spraw oraz indywidualne podejście

PARTNERZY
Partnerzy Kancelarii LTCA to zespół wzajemnie uzupełniających się ekspertów specjalizujących się w doradztwie dla różnych branż i sektorów. Pan Marcin Zarzycki, Pan Grzegorz Niebudek oraz Pan Dawid Milczarek – posiadają bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywali w największych, międzynarodowych firmach konsultingowych, jak również prowadząc i rozwijając z sukcesem własny biznes doradczy. Są pionierami w obszarze doradczym, jak i szkoleniowym.

KONTAKT
Kancelaria LTC AQUILA Zarzycki Niebudek
Adwokaci i Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa

ul. Przepiórki 57
02-407 Warszawa
e-mail: marketing@ltca.pl
tel. (+48) 795 005 007
Strona internetowa: ltca.pl

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Edyta Bielak-Jomaa

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała stopień doktora nauk prawnych i została zatrudniona w Katedrze Prawa Pracy WPiA UŁ na stanowisku adiunkta; do czasu powołania na stanowisko Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, pełniła funkcję Kierownika Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych WPiA UŁ oraz Kierownika Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją. Była wykładowcą z zakresu ochrony danych osobowych, prawa pracy i zagranicznych migracji zarobkowych. Pełniła funkcję opiekuna naukowego Międzywydziałowego Koła Studenckiego Praw Osób Niepełnosprawnych, prowadziła szkolenia w ramach działalności Międzynarodowej Fundacji Kobiet oraz cykl szkoleń organizowanych dla pracowników i pracodawców regionu „Różni, ale równi” dotyczących równego traktowania oraz zakazu dyskryminacji na rynku pracy. Jest autorką ponad 30 opracowań z zakresu prawa pracy, problematyki rynku pracy, oraz ochrony danych osobowych. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim problematykę ochrony dóbr osobistych pracowników i ochronę danych osobowych w zatrudnieniu. Jako pierwsza rozpoczęła badania nad ochroną danych osobowych bezrobotnych i poszukujących pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »