reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym oraz organom administracyjnym, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług. Funkcjonowanie naszej Kancelarii zostało oparte na pięciu filarach, kierowanych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Każdy z naszych prawników odpowiada tym samym za powierzony mudział prawny, co pozwala na zapewnienie Klientowi fachowej opieki już podczas pierwszego kontaktu z Kancelarią.

Priorytetem dla naszego zespołu jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. W codziennej pracy zapewniamy naszym Klientom skuteczną i fachową pomoc, stawiając sobie zagłówny cel znalezienie dla nich najlepszego rozwiązania.

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego, konsumenckiego, a także prawa pracy. Zajmujemy się również doradztwem, windykacją i przygotowaniem umów dla przedsiębiorców. Nie jest nam obca tematyka prawa budowlanego, a w szczególności prawa nieruchomości. Współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin prawa, m.in. notariuszami, komornikami, biurami detektywistycznymi czy też mediatorami, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę prawną.

Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług oraz kreatywne podejście do każdego problemu prawnego. Mając świadomość rozwijającego się rynku dbamy o podnoszenie i udoskonalanie swoich kwalifikacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na bieżąco komentujemy na naszych blogach zagadnienia prawne.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch
ul. Chłopickiego 12/2, 31-525 Kraków
www.mariuszboruch.pl

Nasze blogi:

http://prawospadkowekrakow.pl/

http://prawonieruchomoscikrakow.pl/

http://prawoumowkrakow.pl/

http://prawopracykrakow.pl/

http://prawospolekkrakow.pl/

http://prawoadministracyjnekrakow.pl/

http://rozwodkrakowblog.pl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Konrad Dura

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama