REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Dołącz do grona ekspertów
Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym oraz organom administracyjnym, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług. Funkcjonowanie naszej Kancelarii zostało oparte na pięciu filarach, kierowanych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Każdy z naszych prawników odpowiada tym samym za powierzony mudział prawny, co pozwala na zapewnienie Klientowi fachowej opieki już podczas pierwszego kontaktu z Kancelarią.

Priorytetem dla naszego zespołu jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. W codziennej pracy zapewniamy naszym Klientom skuteczną i fachową pomoc, stawiając sobie zagłówny cel znalezienie dla nich najlepszego rozwiązania.

Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego, konsumenckiego, a także prawa pracy. Zajmujemy się również doradztwem, windykacją i przygotowaniem umów dla przedsiębiorców. Nie jest nam obca tematyka prawa budowlanego, a w szczególności prawa nieruchomości. Współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin prawa, m.in. notariuszami, komornikami, biurami detektywistycznymi czy też mediatorami, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę prawną.

Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług oraz kreatywne podejście do każdego problemu prawnego. Mając świadomość rozwijającego się rynku dbamy o podnoszenie i udoskonalanie swoich kwalifikacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na bieżąco komentujemy na naszych blogach zagadnienia prawne.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch
ul. Chłopickiego 12/2, 31-525 Kraków
www.mariuszboruch.pl

Nasze blogi:

http://prawospadkowekrakow.pl/

http://prawonieruchomoscikrakow.pl/

http://prawoumowkrakow.pl/

http://prawopracykrakow.pl/

http://prawospolekkrakow.pl/

http://prawoadministracyjnekrakow.pl/

http://rozwodkrakowblog.pl/

Jako kraj członkowski Unii Europejskiej, Polska otrzymuje duże środki na rozwój gospodarczy. Udzielane wsparcie finansowe przeznaczane jest m. in. na wzrost konkurencyjności polskiej gospodarki, poprawę zatrudnienia i życia obywateli, rozwój nowych technologii. W poprzednim artykule poświęcono uwagę omówieniu przesłanek zwrotu dofinansowania udzielonego z budżetu Unii Europejskiej na gruncie ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.
Jako kraj członkowski Unii Europejskiej, Polska otrzymuje duże środki na rozwój gospodarczy. Udzielane wsparcie finansowe przeznaczane jest m. in. na wzrost konkurencyjności polskiej gospodarki, poprawę zatrudnienia i życia obywateli, rozwój nowych technologii. Wsparcie finansowe udzielane jest za pośrednictwem różnego rodzaju programów i funduszy. Jak pokazują statystyki, polscy przedsiębiorcy chętnie korzystają z tego rodzaju wsparcia finansowego, celem rozwoju swojej firmy i podniesienia jej konkurencyjności. Jednakże środki z funduszy to nie tylko korzyści, ale też pewne zagrożenia.

REKLAMA

Przejście zakładu pracy na nowy podmiot zostało szeroko omówione, czy to na płaszczyźnie judykatury, czy też na płaszczyźnie teoretycznej. Niemniej jednak, znamienita część wszelkich wypowiedzi w tym temacie tyczy się przejęcia zakładu pracy w obszarze podmiotów gospodarczych funkcjonujących w obrocie gospodarczym, ale należącym do sektora prywatnego. W tym stanie rzeczy wartym pochylenia się jest problem przejścia zakładu pracy pomiędzy podmiotami administracji publicznej, gdyż problematyka ta wymaga pogłębionej refleksji w kontekście zakwalifikowania ewentualnych zmian w strukturach takich podmiotów w aspekcie zaistnienia przejęcia zakładu pracy czy też jego części lub braku takiego stanu.

REKLAMA