REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Jacek Andziak

Księgowy / Biuro rachunkowe

Jestem certyfikowanym księgowym, wpisanym na listę Ministerstwa Finansów pod numerem 40044/2010.

Moja wiedza i kompetencje zostały poświadczone zdanym egzaminem państwowym w 2009 roku, uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro działa od 2010 roku i powstało na bazie doświadczenia zawodowego (w branży rachunkowości, podatków, finansów, ekonomii i ubezpieczeń społecznych) zdobytego zarówno przy obsłudze niewielkich jednoosobowych podmiotów gospodarczych jak również dużych spółek o zróżnicowanym profilu działalności w kilku biurach rachunkowych.

Od początku prowadzenia działalności szczególną wagę przywiązuję do jakości świadczonych usług, zawsze przestrzegam zasady poufności danych, a sposób prowadzenia księgowości dostosowuję indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Wyróżnia mnie: nowoczesność, solidność, szybkość działania i zaangażowanie. Współpraca ze mną pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie komfort i pełen profesjonalizm w zakresie kontaktów z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em.

http://www.ksiegowosc-andziak.pl/

biuro@ksiegowosc-andziak.pl

Imprezy integracyjne mają na celu integracje całego zespołu, na który składają się niejednokrotnie nie tylko pracownicy danego podatnika (np. spółki) ale także np. jego podwykonawcy, czy kontrahenci. Imprezy integracyjne wpływają na wzmocnienie pozytywnych relacji w zespole, jak również zwiększenie identyfikacji zespołu, motywacji ludzi do wydajnej pracy i wzmocnienie lojalności zespołu wobec pracodawcy.
Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych w pewnych sytuacjach mogą utracić prawo do tej formy opodatkowania. Powstaje pytanie, czy w przypadku utraty prawa do opodatkowania tym ryczałtem przychodów uzyskiwanych z jednoosobowej działalności gospodarczej nadal będzie można opodatkować w formie ryczałtu przychody uzyskiwane z działalności prowadzonej w ramach spółki cywilnej?

REKLAMA

Czy dokonując podwyższenia kapitału podstawowego lub zapasowego spółki z o.o. z konwertowanych pożyczek zapłacimy podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC)? Na tak postawione pytanie udzielić można dwóch różnych odpowiedzi, jeśli rozróżnimy te dopłaty: jako dopłata do kapitału podstawowego i do kapitału zakładowego.

REKLAMA