| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci >

KSP Legal & Tax Advice

Tworzymy rozwiązania dla biznesu. Zespół Doradztwa Podatkowego. Obsługa prawna.

Rozumiemy jak działa biznes

Efektywnie łączymy wiedzę prawną i ekonomiczną, rozumiejąc, że nowoczesny biznes wymaga odpowiedniego zarządzania ryzykiem i odważnego planowania – nasi klienci mają do dyspozycji zespół ponad 20 doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych.

Zarządzamy podatkami

Odpowiednie zarządzanie zobowiązaniami podatkowymi podnosi rentowność firmy. Oferujemy usługi o najwyższym standardzie w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach konsultingowych. Pomagamy naszym klientom w zarządzaniu ryzykiem podatkowym oraz dbamy o ich bezpieczeństwo i efektywność podatkową.

Dostarczamy konkretne rozwiązania

Nie boimy się trudnych pytań. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Doradzamy międzynarodowym koncernom i polskim spółkom, spółkom giełdowym, inwestorom ze specjalnych stref ekonomicznych oraz przedsiębiorcom indywidualnym.

Blogujemy, publikujemy i informujemy

Prawnicy KSP są autorami wielu publikacji w prasie fachowej i specjalistycznej, biorą udział w licznych szkoleniach i seminariach oraz występują w roli ekspertów na kongresach i konferencjach. Publikujemy comiesięczne alerty prawne i podatkowe, w których opisujemy najistotniejsze zmiany w prawie i podatkach. Blogujemy o prawie i o tym jak podatki wpływają na biznes i życie codzienne – zobacz: blog o podatkach.

Zapraszamy do kontaktu!

KSP T. Srokosz i Wspólnicy Sp.k

ul. Chorzowska 150

40-101 Katowice

Magdalena Patryas, partner zarządzający

magdalena.patryas@ksplegal.pl

www.ksplegal.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Góralski&Goss Legal

Góralski&Goss Legal to butikowa kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i procesowym na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora ubezpieczeniowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »