reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > JSLegal Jankowki & Stroiński

JSLegal Jankowki & Stroiński

JSLegal Jankowki & Stroiński

Adwokacka Spółka Partnerska

Kancelaria JSLegal została założona przez dr Rafała T. Stroińskiego oraz Bartłomieja Jankowskiego, adwokatów z kilkunastoletnią praktyką w międzynarodowych kancelariach, w tym na stanowiskach partnerów.

Nasz zespół świadczy usługi o najwyższej jakości, wedle standardów panujących w międzynarodowych firmach prawniczych, odpowiadające potrzebom polskich i międzynarodowych Klientów działających w Polsce.

Elementem, który odróżnia naszą kancelarię jest sposób w jaki pracujemy, spoglądając na problem z perspektywy klienta i prowadzonego przez niego biznesu.

Udzielając porad prawnych przedstawiamy praktyczne rozwiązania pozwalające bądź to na minimalizację ryzyka związanego z danym projektem, bądź też na jego efektywną alokację pomiędzy stronami. Staramy się identyfikować problemy z odpowiednim wyprzedzeniem, proponując kreatywne metody ich rozwiązywania.

Nasza kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie na trzech głównych wzajemnie uzupełniających się filarach bezpośrednio związanych z doświadczeniem, specjalizacją i zawodową pasją jej założycieli oraz członków zespołu.

Pierwszy obszar obejmuje transakcje fuzji i przejęć (ze szczególnym uwzględnieniem transakcji w sektorze Private Equity/Venture Capital oraz restrukturyzacji) oraz problematyka Corporate Governance.

Drugi obszar obejmuje swym zakresem doradztwo i opracowywanie strategii oraz zastępstwo procesowe w sprawach gospodarczych prowadzonych zarówno przed sądami powszechnymi jak i polubownymi.

Trzeci obszar obejmuje doradztwo w zakresie realizacji projektów energetycznych i infrastrukturalnych, w szczególności na polu szeroko rozumianej energetyki odnawialnej, jak i projektów z sektora paliwowego i gazowego a także doradztwo w powyższych obszarach w zakresie transakcji typu mergers & acquisitions.

Założyciele kancelarii w zakresie swych specjalizacji byli wielokrotnie rekomendowani w międzynarodowych rankingach prawniczych, takich jak „Chambers Global – the World’s Leading Lawyers for Business” i „The Legal 500 EMEA”, są również częstymi prelegentami krajowych i międzynarodowych konferencji z zakresu problematyki Private Equity oraz Venture Capital.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Prawna JSLegal

ul. T. Rejtana 17 lok. 18

02-516 Warszawa

tel.: +48 22 542 40 40

kontakt z mediami: media@jslegal.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Jakubowski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama