REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Natalia Gajko

Absolwentka Wydziału Zarządzania oraz Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także studiów podyplomowych Przygotowanie pedagogiczne Wyższej Szkoły Bankowej.

Biegły rewident, egzaminator OKE oraz Główna Księgowa w firmie produkcyjnej. Długoletnie doświadczenie zdobyła m.in. podczas:

- przeprowadzania badań i przeglądów sprawozdań finansowych sporządzanych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości;

- przeprowadzania badań sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR/MSSF) oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grup Kapitałowych;

- prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i MSSF,

- wdrożenia MSSF w spółce akcyjnej,

- przygotowywania uczniów do egzaminów państwowych z zakresu rachunkowości.

Kontakt:

www.ksiegowoscpogodzinach.pl

nbuchholc@gmail.com

Zasady ustalania, weryfikacji i zmian stawek amortyzacyjnych w prawie bilansowym wyjaśnia ekspert z zakresu rachunkowości Natalia Buchholc.
Termin i częstotliwość przeprowadzania inwentaryzacji zapasów zależy od rodzaju zapasów, rodzaju jednostki, w której znajdują się zapasy, terenu, na którym zostały umieszczone zapasy, ewidencji ilościowo-wartościowej zapasów.

REKLAMA

Za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje pracownikowi dodatek w wysokości 50% lub 100% w zależności od dnia i pory dnia, w którym została wykonana dodatkowa praca.
Podatnicy VAT na żądanie nabywcy towaru lub usługi mają obowiązek wystawienia faktury. Nabywca powinien jednak zgłosić taką potrzebę w terminie określonym w ustawie o podatku od towarów i usług.

REKLAMA