REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Agencja Zatrudnienia KS Service

Dołącz do grona ekspertów
Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja Zatrudnienia KS Service funkcjonuje od 2006 roku, efektywnie rekrutując pracowników z wielu branż oraz skutecznie znajdując zatrudnienie naszym kandydatom.

Na jej rzecz pracuje zespół dynamicznych profesjonalistów, którzy bazując na swoim doświadczeniu oraz kreatywności w kompleksowy sposób koordynują proces rekrutacji i selekcji, a także nadzorują etap zatrudnienia nowych pracowników, oferując usługi pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, a także outsourcingu.

Pracując na rzecz innych, w oparciu o najwyższe standardy, agencja zyskała zaufanie wielu tysięcy osób prywatnych oraz olbrzymiej ilości szanowanych przedsiębiorstw. Skutkiem tego nieustanny rozwój, który odzwierciedla się także w ilości oddziałów, które posiadamy. Główna siedziba znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Felczaka 11, natomiast pozostałe lokalizacje to Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa.

KS Service świadczy usługi dla branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta i innych. Nie tylko na terenie Polski, ale i rekrutując pracowników do pracy w Belgii i Niemczech. Do pracy w naszym kraju zatrudniamy także osoby bezpośrednio z Ukrainy, zajmując się związanym z tym całym procesem urzędowym i logistycznym.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętność radzenia sobie z każdą sytuacją na rynku pracy, powodują, iż z olbrzymią skutecznością odnajdujemy właściwych, kompetentnych kandydatów dla naszych klientów. Współpraca z nami to oszczędność kosztów i czasu, które trzeba by było przeznaczyć na rekrutację. Pracujemy z pasją i nasza zadania sprawiają nam radość, dlatego też czynimy wszystko, by obie strony były zadowolone z efektów współpracy. Na bieżąco monitorujemy czy nasi pracownicy wypełniają swoje obowiązki zgodnie z zawartym porozumieniem, jednocześnie stając na straży ich bezpieczeństwa prawnego i satysfakcji z zatrudnienia w konkretnej firmie.

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego też zadbaliśmy o to, by być członkami prestiżowych organizacji zawodowych w Polsce i za granicą. Tym samym nasza firma przyczynia się do działania na rzecz świadczenia legalnych i przede wszystkim wysokiej jakości HR usług.

Agencja posiada niemieckie zezwolenieFederalnej Agencji Pracy Erlaubnis zur Arbeitnehmerüberlassung. Jesteśmy także członkami niemieckich organizacji zrzeszających pracodawców - Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Związku Interesów Niemieckich Firm Pracy Tymczasowej, czyli iGZ e.V. – Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen.

KS Service od 2006 roku świadczy usługi użyczania personelu na rynku belgijskim. Posiadamy zezwolenie wydane przez Vlaams Subsidieagentschap voork Werk en Sociale Economie Private arbeidsbemiddeling Cel Erkenningen Elipsgebouw w Brukseli, które pozwala nam na użyczanie personelu na rynku belgijskim. Ponadto jesteśmy członkiem Belgian Business Chamber, Bepolux oraz Przemysłowo-Handlowej Izby Flandrii.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na stronę http://ksservice.pl/

Pokolenie Y - pierwsze, które wychowało się, otoczone przez nowoczesne technologie. Stereotypowo określane jako roszczeniowe, nieco oderwane od rzeczywistości, zanurzone w świecie social media, który wielu ich starszych kolegów uważa za barwną, płytką fanaberię dzisiejszych czasów. Pokolenie, które za 10 lat stanowić będzie 75% osób zatrudnionych, a co za tym idzie – w ogromnym stopniu ukształtuje rynek pracy. Czego możemy się po nim spodziewać?
Crowdsourcing jest procesem, dzięki któremu można czerpać z wiedzy grupy ludzi oraz ich potencjału, który wyraża się w poglądach, opiniach, czasie, a także zasobach.

REKLAMA

Aż 30% społeczeństwa w naszym kraju wykonuje swoją pracę w pozycji stojącej. Wysiłek fizyczny, który podejmują, zazwyczaj wiąże się z narastającymi problemami zdrowotnymi. Najbardziej cierpią kark, kręgosłup oraz przede wszystkim nogi. Najczęstszymi dolegliwościami są zaś kurcze mięśni, żylaki, obniżony poziom metabolizmu, zwyrodnienia stawów kolanowych, a także obrzęki stóp oraz łydek. Po stronie pracodawcy leży zapewnienie komfortowych i zgodnych z zasadami BHP warunków pracy.
Dobrnęliśmy do czasów, kiedy nasza tożsamość internetowa przestała być interesująca jedynie dla nas samych, a także naszych bliskich. Obecnie to istotny element budowania wizerunku, który warunkuje nie tylko postrzeganie nas przez znajomych, ale i stwarza pierwszy, podstawowy obraz widziany przez potencjalnego pracodawcę.

REKLAMA

Tak, kolejny obco brzmiący wyraz już na dobre rozpanoszył się po naszych rodzimych przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego co sądzimy o barbaryzmach językowych, dobrze jest wiedzieć co będzie kryło się pod hipotetycznym stwierdzeniem rekrutera, że z całą pewnością otrzymamy onboarding na najwyższym poziomie.
Jest to sieć kontaktów, które mogą pomóc ci osiągnąć sukces zawodowy – zarówno w kwestii znalezienia zatrudnienia, jak i ułatwienia dostępu do potrzebnych informacji czy lepszym wykonaniu powierzonych zadań. To ludzie, których poznanie może stać się dla ciebie trampoliną do satysfakcji biznesowej.
Odnalezienie interesującego kandydata, a także właściwa ocena aplikacji na stanowisko pracy to nie taka prosta sprawa. Wielu pracodawców nie ma to czasu lub preferuje korzystanie z pomocy profesjonalistów w tej dziedzinie. Są nimi headhunterzy.
Zamieszczenie odpowiednich informacji w CV to tylko połowa drogi do stworzenia idealnego życiorysu. Zadbaj o szczegóły, a twoja wizytówka może zaważyć na całej zawodowej przyszłości. To na jej podstawie rekruter będzie ciebie kojarzył, więc uczyń wszystko, by były to skojarzenia jak najbardziej pozytywne.
Co predysponuje nas do wykonywania konkretnego zawodu? Co sprawia, że czujemy się wystarczająco kompetentni, aby pełnić określoną funkcję? Oczywistymi odpowiedziami są: wykształcenie, zdolności czy aspiracje. Nie jest to jednak aż tak oczywiste w przypadku obszarów zawodowych zdominowanych przez konkretną płeć, przykładowo tych, które stereotypowo postrzegane są jakie męskie.
Czy w chwilach stresu i przemęczenia zdarzyło ci się wątpić w sens wykonywanej przez siebie pracy? To niepozorne pytanie, drobna ekspresja Twoich emocji, nie powinno pozostać pytaniem retorycznym. Odpowiedź na nie jest niezwykle ważna, w dodatku nie tylko dla ciebie - winna być także istotna dla twojego pracodawcy.
Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia jest cyklicznym badaniem, mierzącym intencję pracodawców odnośnie kwestii zwiększenia lub zmniejszenia kadry pracowniczej w swoich oddziałach. Raport dla naszego kraju jest niezmiennie optymistyczny.
Każda firma musi prędzej czy później zmierzyć się z rzeczywistością, w której wartościowy pracownik decyduje się na zakończenie współpracy. Co uczynić, by takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej? Jak zatrzymać najlepszych pracowników w firmie?
Kobiety w ciąży, ze względu na swój stan, powinny być traktowane z wyjątkową troską przez pracodawcę. Jeśli występuje problem z egzekwowaniem tego, to z pomocą przychodzi Kodeks pracy.
Senat RP przyjął nowelizację ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz ustawy o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów prawnych. Tym samym już od początku 2017 roku wejdą w życie zmiany mocno zmieniające życie opiekunów osób niepełnosprawnych.
Pracownikowi, któremu pracodawca niezgodnie z przepisami wypowiedział umowę o pracę, a także ten, który został zwolniony z pracy dyscyplinarnie, a który ją podjął ponownie w wyniku przywrócenia do pracy, powinien otrzymać wynagrodzenie za czas, kiedy nie pracował nigdzie indziej.

REKLAMA