reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja Zatrudnienia KS Service

Agencja Zatrudnienia KS Service funkcjonuje od 2006 roku, efektywnie rekrutując pracowników z wielu branż oraz skutecznie znajdując zatrudnienie naszym kandydatom.

Na jej rzecz pracuje zespół dynamicznych profesjonalistów, którzy bazując na swoim doświadczeniu oraz kreatywności w kompleksowy sposób koordynują proces rekrutacji i selekcji, a także nadzorują etap zatrudnienia nowych pracowników, oferując usługi pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, a także outsourcingu.

Pracując na rzecz innych, w oparciu o najwyższe standardy, agencja zyskała zaufanie wielu tysięcy osób prywatnych oraz olbrzymiej ilości szanowanych przedsiębiorstw. Skutkiem tego nieustanny rozwój, który odzwierciedla się także w ilości oddziałów, które posiadamy. Główna siedziba znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Felczaka 11, natomiast pozostałe lokalizacje to Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa.

KS Service świadczy usługi dla branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta i innych. Nie tylko na terenie Polski, ale i rekrutując pracowników do pracy w Belgii i Niemczech. Do pracy w naszym kraju zatrudniamy także osoby bezpośrednio z Ukrainy, zajmując się związanym z tym całym procesem urzędowym i logistycznym.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętność radzenia sobie z każdą sytuacją na rynku pracy, powodują, iż z olbrzymią skutecznością odnajdujemy właściwych, kompetentnych kandydatów dla naszych klientów. Współpraca z nami to oszczędność kosztów i czasu, które trzeba by było przeznaczyć na rekrutację. Pracujemy z pasją i nasza zadania sprawiają nam radość, dlatego też czynimy wszystko, by obie strony były zadowolone z efektów współpracy. Na bieżąco monitorujemy czy nasi pracownicy wypełniają swoje obowiązki zgodnie z zawartym porozumieniem, jednocześnie stając na straży ich bezpieczeństwa prawnego i satysfakcji z zatrudnienia w konkretnej firmie.

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego też zadbaliśmy o to, by być członkami prestiżowych organizacji zawodowych w Polsce i za granicą. Tym samym nasza firma przyczynia się do działania na rzecz świadczenia legalnych i przede wszystkim wysokiej jakości HR usług.

Agencja posiada niemieckie zezwolenieFederalnej Agencji Pracy Erlaubnis zur Arbeitnehmerüberlassung. Jesteśmy także członkami niemieckich organizacji zrzeszających pracodawców - Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Związku Interesów Niemieckich Firm Pracy Tymczasowej, czyli iGZ e.V. – Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen.

KS Service od 2006 roku świadczy usługi użyczania personelu na rynku belgijskim. Posiadamy zezwolenie wydane przez Vlaams Subsidieagentschap voork Werk en Sociale Economie Private arbeidsbemiddeling Cel Erkenningen Elipsgebouw w Brukseli, które pozwala nam na użyczanie personelu na rynku belgijskim. Ponadto jesteśmy członkiem Belgian Business Chamber, Bepolux oraz Przemysłowo-Handlowej Izby Flandrii.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na stronę http://ksservice.pl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Gekko Taxens

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, czołowych ekspertów w swoich dziedzinach. Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie podatkowym, prawnym oraz consultingu operacyjnym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama