reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > FakturaXL.pl
FakturaXL.pl

FakturaXL.pl jest producentem oprogramowania w zakresie fakturowania online dla firm i biur rachunkowych. Od ponad 12 lat tworzymy z pasją rozwiązania IT.

Dla firm dajemy możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur m.in Faktury VAT, Korygujące, Proforma, Zaliczkowe, Końcowe, Marża, Mały Podatnik, Faktury bez VAT. Ponadto w szybki sposób można stworzyć również noty korygujące, dowody wpłaty KP i KW oraz dokument typu Zamówienie. To aż 12 różnych typów dokumentów w jednym przejrzystym interfejsie.

Prostota obsługi i automatyzacja procesów jest naszym głównym celem, dlatego dokumenty w FakturaXL wystawiają się prawie same.

Więcej o funkcjonalności programu: https://www.fakturaxl.pl/funkcje

Na potrzeby biur rachunkowych stworzyliśmy osobny typ interfejsu pozwalający na integrację z klientami i eksport ich danych do popularnych programów księgowych. Poprawność wprowadzanych danych na dokumentach jest sprawdzana m.in. poprzez komunikację z GUS oraz specjalny algorytm do poprawności numerów NIP. Wszystkie dokumenty firmy/klienta biura dostępne są cały czas w jednym miejscu 24h/dobę.

Rozwiązania te pozwalają ograniczyć koszty związane z przetwarzaniem dokumentów nawet o 50%, jednocześnie zwiększając efektywność pracy pracowników i zadowolenie klientów.

Więcej o programie dla biur rachunkowych: https://www.fakturaxl.pl/oferta_dla_ksiegowych

DANE KONTAKTOWE:

FakturaXL.pl fakturowanie online

ul. Kaskadowa 17f

43-300 Bielsko-Biała

https://www.fakturaxl.pl

Społeczność:

https://www.facebook.com/fakturaxl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama