reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Onwelo
Onwelo

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej oraz FMCG.

Spółka oferuje swoje usługi na całym świecie, dopasowując do klientów model współpracy i metodologię prowadzenia projektu. Świadczone usługi to m.in. tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania, zarządzanie projektami, analiza biznesowa, a także zarządzanie infrastrukturą i aplikacjami klienta.

Jednym z rozwiązań Onwelo jest platforma OnFinance, która umożliwia automatyzację procesów raportowania finansowego i zarządczego. Częścią tej platformy jest m.in. OnReporting – moduł automatyzujący proces raportowania TFI według nowych przepisów, a także OnTax – umożliwiający raportowanie podatkowe w postaci pliku JPK.

Onwelo oferuje wraz ze swoim oprogramowaniem kompleksowe usługi, która polegają na kompleksowej analizie danych oraz przygotowaniu gotowych raportów AFI/ZAFI czy też wsparcia firm w zakresie raportowania podatkowego w postaci JPK. Usługi te świadczy doświadczony zespół specjalistów, mogących pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w kwestiach prawno-podatkowych (licencjonowani doradcy podatkowi) oraz integracji i wdrażania systemów informatycznych.

Biuro w Warszawie:

ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. +48 22 160 53 65
warsaw@onwelo.com

Biuro w Krakowie:

ul. Prądnicka 20A
30-002 Kraków
+48 12 334 30 70
krakow@onwelo.com

www.onwelo.com

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Ostaszewska

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama