| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > iMoto portal zmotoryzowanych

iMoto portal zmotoryzowanych

iMoto portal zmotoryzowanych

iMoto to nowe rozwiązanie w sferze internetowej, które łączy w sobie szereg funkcji przydatnych dla właścicieli samochodów i motocykli.

Użytkownicy serwisu iMoto.zone nie muszą martwić się koniecznością pamiętania wszystkich dat związanych z eksploatacją samochodu, takich jak termin kolejnego przeglądu czy data wygaśnięcia ubezpieczenia. iMoto pozwala w łatwy i szybki sposób wyszukiwać części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wirtualny garaż iMoto będzie skupiać społeczność, w której wśród znajomych i zaprzyjaźnionych firm będzie można w luźnej atmosferze wymieniać się wiedzą i rozmawiać o swoich pasjach.

Użytkownicy iMoto mogą korzystać z szerokiego kompendium wiedzy, jakie dostarcza sekcja Motonewsów. Są tam przede wszystkim praktyczne i cenne informacje dotyczące najlepszych pojazdów używanych, ich zakupu czy sprzedaży, a także utrzymania i samodzielnego serwisowania. iMoto dostarcza za darmo bazę wszystkich niezbędnych wzorów dokumentów, dbając o to, aby transakcje i realizacja umów związanych z użytkowaniem pojazdu mogły przebiegać bezproblemowo.

iMoto to wirtualne miejsce, gdzie spotykają się użytkownicy różnych pojazdów, dlatego nie mogło zabraknąć części społecznościowej. Forum jest miejscem, na którym można znaleźć odpowiedź na trudne pytania, a także stworzyć zupełnie nowy wątek i poprosić innych użytkowników o ich opinie czy doświadczenia. Z kolei sekcja „Social” to medium społecznościowe, które w zupełnie luźnej atmosferze pozwala wymieniać się przemyśleniami między znajomymi czy marzeniami związanymi ze światem dwóch lub czterech kółek.

iMoto to pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie w Polsce, jak nie na świecie. Rejestracja na portalu jest w pełni bezpłatna i pozwoli w przyszłości zaoszczędzić czas, a także nerwy związane z koniecznością pamiętania o wszystkich danych czy terminach związanych z pojazdem. iMoto to prywatny concierge motoryzacyjny, który jest dostępny dla wszystkich miłośników i użytkowników wszelkich pojazdów.

Strona iMoto

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

V4 Legal

V4 Legal to nowoczesna kancelaria działająca na terenie Słowacji, Czech, Polski oraz Węgier.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »