Kategorie

Ewelina Krzysztofik

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

2Sisters PR jest najdłużej działąjącą polską firmą Public Relations w Wielkiej Brytanii, istniejącą na rynku od 2011 roku. Agencja specjalizuje się w tworzeniu kompletnej strategii obecności firmy w social mediach, organizowaniu eventów oraz w kreowanie wizerunku firmy poprzez użycie odpowiednio zaplanowanych kampanii PR.

Obszar działalności to: digital and online Public Relations, Media relations, Social Media Management, Event organisation and management, Digital Production, Ethnic Marketing i PR stunts.

Wybór tańszych lub darmowych narzędzi pracy lub reklama w internecie to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających obniżyć koszty działalności gospodarczej.
Brytyjczycy zadecydowali się na wystąpienie z Unii Europejskiej. Czy sytuacja prawna Polaków przebywających na stałe w Wielkiej Brytanii ulegnie zmianie?
W Wielkiej Brytanii mieszka niemal milion Polaków, a 650 tysięcy z nich jest aktywnych zawodowo. Zgodnie z badaniami ośrodka badawczego IBRIS, 80% Polaków chce pozostać na Wyspach i nie myślą o powrocie do kraju.