REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Clever Investment Sp. z o.o. sp.k. to licencjonowane biuro rachunkowe na miarę XXI wieku specjalizujące się w obsłudze księgowej spółek osobowych, kapitałowych i jednoosobowych.

Misją firmy jest zaangażowanie, płynna i miła komunikacja oraz oszczędność czasu. Sprawami Klientów zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów znających potrzeby zarówno początkujących, jak również doświadczonych przedsiębiorców. Oprócz wiedzy teoretycznej, dysponują ogromnym zapleczem praktycznym. Obsługa firmy przez Clever Investment pozwala skupić się na biznesie, a sprawy księgowe pozostawić pod opieką ekspertów.

Clever Investment to Księgowość Bliska Tobie – profesjonalna, przyjazna, przystępna.

W swoich działaniach za priorytet stawiają dbałość o bezpieczeństwo danych oraz przechowywanej dokumentacji, zarówno papierowej, jak również elektronicznej. Cechuje ich wysoka jakość usług przy jedocześnie niskich kosztach. Stosując sprawdzone systemy obsługi księgowej stawiają zawsze na indywidualne dostosowanie do konkretnych potrzeb Klienta.

W ofercie Clever Investment znajduje się również kompleksowy wynajem wirtualnego biura.

Twoja Siedziba to wirtualne adresy dla Twojej firmy lub jej oddziału z wykwalifikowana, profesjonalna i sympatyczna obsługa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.cleverinvestment.pl

Każdy z nas czasem przekazuje różnego rodzaju darowizny na organizacje pożytku publicznego. Pomoc osobom, którym z jakiś powodów wiedzie się w życiu gorzej jest bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach. Nie tylko bowiem wpływa ona na poprawę warunków życia osoby obdarowanej, ale również nas samych uczy wrażliwości i otwartości na potrzeby innych. Z procesem pomagania wiąże się pojęcie wspomnianej już wcześniej darowizny. Czy wiemy jednak czym ona jest dokładnie i na jakich zasadach oraz jakim podmiotom możemy ją przekazać oraz na jakich zasadach możemy odliczyć ją w podatku dochodowym (PIT)? Wszystkie szczegóły postaramy wyjaśnić się w tym artykule.
Od 2022 roku składkę na ubezpieczenie zdrowotne zapłacą osoby powołane do pełnienia funkcji na mocy aktu powołania, które z tego tytułu pobierają wynagrodzenie. Chodzi tu w szczególności o członków zarządu i prokurentów spółek.

REKLAMA

Rozliczanie VAT-u metodą kasową może okazać się korzystnym rozwiązaniem dla firm, które stosunkowo często nie otrzymują swoich należności w terminie określonym w umowie lub fakturze. Obowiązek rozliczenia podatku następuje wówczas w momencie dokonania zapłaty przez klienta. Czym dokładnie jest metoda kasowa oraz dla kogo może być korzystna?
Wielu przedsiębiorców czasem dochodzi do momentu, w którym z różnych powodów wie, że może mieć problemy z płynnością finansową. Prowadząc przedsiębiorstwo trzeba takie rzeczy przewidywać. W czasach prosperity musimy zarządzać nadpłynnością, a w czasach kryzysu trzeba skupić się na zarządzaniu ubytków w rachunku przepływów pieniężnych. W tym artykule skupimy się na działaniach w zakresie przeddzień kryzysu, czyli na wczesnym zapobieganiu zatorom płatniczym.

REKLAMA

Technologia pędzi w sposób ciągły każdego dnia. Wczorajsze nowości są dzisiejszą rzeczywistością, także rzeczywistością rachunkową. Kryptowaluty na stałe i w coraz szerszych obszarach życia gospodarczego wkraczają do Polski.
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w dwóch komunikatach z końca marca podał, że wraz z implementacją nowej dyrektywny dotyczącej rynku finansowego we wspólnym obszarze europejskim, należy uregulować i ograniczyć wysokość opłat pobieranych przez pośredników oraz Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Sam komunikat niewiele mówi o projektowanych zmianach, sugeruje jednak kierunek, w którym legislacja i nadzór mają podążać. Czy UKNF chce wprowadzić przepisy w swojej konstrukcji jeszcze ostrzejsze niż wymagane przez Parlament Europejski w samej konstrukcji dyrektywny?

REKLAMA