Kategorie

adw. Agata Stanilewicz-Krzysztofiak

Dołącz do grona ekspertów
adw. Agata Stanilewicz-Krzysztofiak

Partner Kancelarii Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. www.kklaw.pl

Nie chcemy Państwa przekonywać, że jesteśmy najlepsi i że warto powierzyć nam prowadzenie swoich spraw. Chcemy, abyście Państwo sami doszli do takiego wniosku tak jak dziesiątki naszych Klientów którzy są z nami od wielu lat. Zapraszamy na naszą stronę: www.kklaw.pl

Zakładając Kancelarię Kawczyński i Kieszkowski wyszliśmy z założenia, że nasza praca to nie proste wykonywanie powierzonych nam przez klientów zadań, ale definiowanie ich problemów i odnajdywanie optymalnych dla nich rozwiązań. Uważamy, że klient zajęty realizacją swoich celów, nie musi wiedzieć jaka forma prowadzenia działalności jest dla niego najlepsza, czy umowa którą zamierza podpisać jest dla niego korzystna, albo jakie ryzyka związane są z planowaną inwestycją i jak je zminimalizować. Kierujemy się tymi założeniami do dziś.

Kontakt: a.stanilewicz@kklaw.pl

Orzekając rozwód sąd orzeka także, czy i który z małżonków ponosi winę za rozkład pożycia. Tym samym, sąd w wyroku rozwodowym może wskazać, czy któryś z małżonków ponosi wyłączną winę za rozkład pożycia małżeńskiego, bądź też może ustalić, że winę ponosi każdy z małżonków.
Postępowanie rozwodowe jest niewątpliwie traumatycznym przeżyciem dla każdego z małżonków. Niemniej jednak, gdy jeden z małżonków, bądź też oboje, dojdą do przekonania, iż w ich ocenie brak jest perspektyw na dalsze trwanie małżeństwa, warto poznać procedurę prowadzącą do uzyskania rozwodu i przesłanki, którymi kierować się będzie sąd orzekając wyrok rozwodowy.