| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Firma istnieje na polskim rynku od 1995 r.

Działamy w ramach wiodącej międzynarodowej sieci Ecovis, funkcjonującej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach Europy, a także w Azji i USA.

Jesteśmy członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Polsko-Szwajcarskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz liderem – koordynatorem Mazowieckiego Klastra Audytu i Konsultingu. Jesteśmy laureatem godła Solidna Firma oraz Gazele Biznesu.

Obsługujemy firmy różnej wielkości, reprezentujące zróżnicowane branże, lokalizacje oraz formę prawną, w tym przedsiębiorstwa międzynarodowe i spółki giełdowe. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływamy na poprawę rentowności i efektywności naszych Klientów.

Nasz ponad 100-osobowy zespół to doświadczeni biegli rewidenci, doradcy podatkowi, wykwalifikowana kadra finansowo-księgowa, specjaliści ds. funduszy unijnych, specjaliści w zakresie kadr i płac oraz specjaliści ds. IT.

Służymy wsparciem w zakresie:
- prowadzenia ksiąg rachunkowych
- badania sprawozdań finansowych
- przeglądu ksiąg rachunkowych
- doradztwa podatkowego
- obsługi kadrowo – płacowej
- audytu i obsługi projektów unijnych
- inwentaryzacji
- rozwiązań IT
- due diligence
- wyceny przedsiębiorstw
- fiduciary & domiciliary services

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 30A
02-528 Warszawa
tel.: +48 22 380 03 80
fax: +48 22 380 03 81
e-mail: rewident@ecovis.pl
www.system-rewident.com.pl
www.ecovis.com

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny, wspólnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii, ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce, doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym, przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »