reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > dr Adrianna Lewandowska, MBA

dr Adrianna Lewandowska, MBA

dr Adrianna Lewandowska, MBA

Założycielka i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, doradca rodzin biznesowych, właścicielka firmy doradczej Lewandowska & Partnerzy.

Od lat wspiera firmy rodzinne w zakresie procesów sukcesyjnych, tworzeniu konstytucji rodzinnych oraz biznesowych strategii rozwoju. Absolwentka zagranicznego MBA, stypendystka Uniwersytetu St.Gallen w Center for Family Business i Uniwersytetu Wiedeńskiego w Institut für Familienunternehmen. Wykładowca MBA oraz licznych studiów podyplomowych. Pracownik Szkoły Głównej Handlo­wej w Instytucie Przedsiębiorstwa. Autorka licznych publikacji, komentarzy oraz wypowiedzi pu­blicystycznych i biznesowych.

Autorka i współautorka książek: „Narodziny Firmy Rodzinnej. Jak mądrze zaplanować sukcesję i przekazać biznes następcom”, „Stawka większa niż biznes. Strategie rozwoju firm rodzinnych”, „Kody wartości. Czyli jak skutecznie przejść sukcesję w firmie rodzinnej” oraz „Konstytucje firm rodzinnych. W kierunku długowieczności”.

Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, oprócz publikacji, wystąpień i tworzenia praktycznych narzędzi dla biznesu rodzinnego stworzyła jedyną w Polsce platformę wymiany myśli i doświadczeń biznesowych, jaką jest Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych i Kongres dla sukcesorów NextG.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

MojeBiuro24

MojeBiuro24.pl jest platformą dedykowaną biurom rachunkowym w celu ułatwienia pracy księgowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama