| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Natalia Bogdan
Natalia Bogdan

Założycielka agencji pracy Jobhouse, ekspertka z zakresu HR i rynku pracy. W marcu 2017 roku otrzymała nagrodę publiczności w ogólnopolskim konkursie Bizneswoman Roku, organizowanym przez kobiecy portal Sukces Pisany Szminką.

Jobhouse Sp. z o. o. to działająca od 2011 roku to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wywodząca się z Trójmiasta, ze 100% polskim kapitałem, o międzynarodowym zasięgu. Z usług agencji korzystają takie firmy jak Sephora, Google, Open’er Festival, BaByliss, Uber.

Dzięki Jobhouse ponad 10 000 osób otrzymało wymarzoną pracę.

Misją, która przyświeca zespołowi Jobhouse jest łączenie ludzi. Firma specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych oraz wynajmie personelu. Oferta skierowana jest zarówno do firm, które chciałyby scedować część obowiązków kadrowych na firmę zewnętrzną, jak i do kandydatów - osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów.

Pracownicy Jobhouse pomagają zarówno osobom poszukującym pracy w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia, jak również firmom w rekrutacji najlepszych pracowników. Agencja Jobhouse rekrutuje na wszelkie typy stanowisk we wszystkich branżach dla pracodawców z Polski i ze świata.

Jobhouse

Biuro Warszawa

Jobhouse

Czerniakowska 141

00-453 Warszawa

tel. +48 22 10 10 923

e-mail: warszawa@jobhouse.pl

Biuro Gdańsk

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

tel. +48 58 58 58 072

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Marzec Małgorzata

Specjalista ds. HR i PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »