REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

SI-Consulting Sp. z o.o.

Dołącz do grona ekspertów
SI-Consulting Sp. z o.o.

Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw

SI-Consulting Sp. z o.o. należy do grupy najbardziej innowacyjnych spółek w branży IT, zajmujących się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. W zakres usług wchodzi zarówno budowa infrastruktury IT i jej zabezpieczenie, development dedykowanych aplikacji biznesowych oraz wdrożenie, integracja i rozwój systemów SAP (ERP, CRM, BI, hybris). Firma posiada silną markę, na którą składają się doświadczenia 3000 użytkowników, 100 obsługiwanych systemów SAP, ponad 170 pracowników, 300 w pełni wdrożonych projektów SAP i 20 zrealizowanych projektów zagranicznych.

Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy z SAP realizując nawet najbardziej skomplikowane projekty jak np. największe wdrożenie w rejonie CEE, czy opracowanie rozwiązania SAP SAF-T (JPK). Nasze kompetencje potwierdza wieloletnia przynależność do elitarnego grona Złotych Partnerów SAP oraz certyfikacja uprawniająca do świadczenia usług serwisu SAP.

W Grupie Impel Si-Consulting współtworzy część linii biznesowej Digital Services and Business Process Outsourcing (DS&BPO), skupiającej także kompetencje i doświadczenie zespołów spółek SI-eCommerce, Impel Business Solutions i SANPRO.

SI-Consulting Sp. z o.o.
ul. Ślężna 118
53-111 Wrocław

tel.: +48 71 780 91 11
fax: +48 71 780 91 12
fax2mail: +48 22 213 93 61
e-mail:biuro@si-consulting.pl

Przewóz towarów niebezpiecznych na terenie Polski został poddany na początku 2017 roku zwiększonej kontroli. Nowe przepisy nakładają na zaangażowane w transport podmioty obowiązek wprowadzania szczegółowych danych do systemu monitorującego. Błąd w skomplikowanej procedurze może skończyć się karą grzywny. Jak tego uniknąć?
Mobilne odpowiedniki stron internetowych stały się już wymaganym przez klientów standardem. Firmy IT proponują podobne rozwiązania dla systemów informatycznych wspomagających procesy przedsiębiorstwa, m. in. dla popularnych CRM. Jakie korzyści dają takie aplikacje? Czy przesyłane przez nie dane będą bezpieczne?

REKLAMA

System ERP to rozwiązanie, które od lat sprawdza się w wielkich korporacjach. O jego zaletach przekonują się powoli także liczne średnie i niektóre małe firmy. Dlaczego software integrujący dane jest tak pożądany?
ZSMOPL wkrótce będzie obowiązkowym narzędziem każdego przedsiębiorcy zajmującego się handlem określonymi w ustawie produktami leczniczymi. Warto już teraz zastanowić się nad wyborem odpowiedniego dostawcy systemu oraz przygotować się do jego wdrożenia.

REKLAMA

Dane zawarte w Jednolitym Pliku Kontrolnym (JPK), w pliku .xml, są nieczytelne dla księgowych i prawników, którzy mogliby ocenić ich poprawność. Ustawodawca nie zadbał natomiast o stworzenie narzędzia, które umożliwiałoby dokonanie automatycznej samokontroli JPK. Jak więc wychwycić przypadkowe lub systematyczne błędy, zanim zrobią to urzędnicy?
Jednolity Plik Kontrolny, który przedsiębiorcy (na początku ci najwięksi) muszą wdrożyć już od 1 lipca 2016 r., to kolejna już odsłona walki Ministerstwa Finansów o uszczelnienie polskiego systemu podatkowego. Zautomatyzuje wiele procesów związanych z kontrolą ksiąg podatkowych, oczyści rynek z firm stosujących nieuczciwe praktyki i - w założeniu - przyniesie fiskusowi wielomilionowe oszczędności. Niestety, dużym firmom na przygotowanie się do wymogów ustawodawcy, zostało bardzo mało czasu, a opieszałość - może drogo kosztować.

REKLAMA