reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > TaxCorner
TaxCorner

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy usługi najwyższej jakości.

1. Opis działalności Kancelarii

W zakresie naszych usług proponujemy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego obejmujące całokształt bieżących zagadnień podatkowych. Nasza asysta może polegać na przygotowaniu opinii podatkowej dotyczącej konkretnego zagadnienia podatkowego lub krótkiej informacji podatkowej w formie telefonicznej lub mailowej (tzw. hot line). W szczególności, nasza oferta może obejmować przykładowo następujące obszary:

a) ceny transferowe - celem projektów z zakresu cen transferowych jest ochrona Klienta przed jakimkolwiek doszacowaniem dochodu ze strony organów podatkowych lub przed zastosowaniem przez organy podatkowe karnej stawki podatku w wysokości 50%,

b) obrona pozycji podatkowej w trakcie kontroli - wsparcie aktywnej postawy w zakresie obrony interesu prawnego podatnika. Wykorzystanie szerokiej wiedzy i doświadczenia celem najefektywniejszego zastosowania instrumentów obrony przewidzianych przepisami prawa,

c) badanie pliku JPK_VAT - wyniku naszych analiz oraz bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dotyczącym w szczególności funkcjonowania systemów informatycznych organów podatkowych przygotowaliśmy innowacyjną usługę, polegającą na zaawansowanym badaniu pliku JPK_VAT,

d) bieżące doradztwo podatkowe - świadczymy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, do dyspozycji naszych klientów oddajemy zespół specjalistów, którego wiedza i profesjonalizm gwarantują jakość świadczonych usług.

2. Kluczowe osoby

Artur Ratajczak
- właściciel Kancelarii - doradca podatkowy (nr wpisu 12107) absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu i studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ukończył także studia podyplomowe na UAM w zakresie prawa europejskiego. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa i doradztwa podatkowego. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując między innymi w organach podatkowych oraz firmie z tzw. "wielkiej czwórki". Specjalizuje się w podatku do towarów i usług.

Katarzyna Charłampowicz-Jabłońska - Partner, specjalista ds. cen transferowych, absolwentka Inwestycji Kapitałowych i Strategii Finansowych Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Wartością Firmy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w dziale podatkowym jednej z najwęższych firm doradczych specjalizując się w sporządzaniu dokumentacji podatkowych, następnie w firmie audytorskiej poza pracą w charakterze asystenta biegłego rewidenta, odpowiedzialna była m.in. za samodzielne prowadzenie projektów z zakresu cen transferowych.

3. Dane kontaktowe

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak
Biuro Poznań:
ul. Czajcza 2a/15
61-546 Poznań
mob. (+48) 505 990 636
e-mail: sekretariat@taxcorner.pl
www.taxcorner.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Szpak

trenerka i założycielka organizacji szkoleniowej Laboratorium Współpracy: www.laboratoriumwspolpracy.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama