Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

S-NET​ ​działa​ ​na​ ​rynku​ ​od​ ​2009​ ​roku.

Firma dostarcza Klientom kompleksowe rozwiązania z powyższego zakresu, oferując jeden punkt zakupowy oraz serwisowy. Ambicją S-NET jest zapewnienie odbiorcom usług z wartością​ ​dodaną,​ ​którą​ ​jest​ ​indywidualne​ ​podejście​ ​do​ ​każdego​ ​Klienta.

Kolejne atrybuty przedsiębiorstwa i najmocniejsze strony to globalne wsparcie techniczne i merytoryczne, poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą personelu. Aspiracją Prezesa Spółki jest działalność doradczo – partnerska z Klientami, w zakresie kompetencji S-NET, rozwiązując problemy odbiorców związane z brakiem wiedzy w zakresie infrastruktury IT, a czasami​ ​nawet​ ​swoich​ ​własnych​ ​potrzeb.

Podstawowe wartości, którymi kieruje się S-NET to: rzetelność, uczciwość, elastyczność i partnerskie​ ​podejście​ ​do​ ​klienta.

Pracownicy S-Net jako najlepsi eksperci w swojej dziedzinie cytowani są przez najbardziej opiniotwórcze​ ​media​ ​w​ ​kraju.

Sukces ​S-Net, to sukces​ naszych​ klientów​ ​-​ ​Niko​ ​Bałazy​ ​CEO​ ​S-Net​ ​Sp.​ ​z​ ​o.o.

Dane​ ​kontaktowe:

S-NET​ ​Sp.​ ​z​ ​o.​o.

ul.​ ​J.​ ​Lea​ ​114,​ ​30-133​ ​Kraków

press@s.net.pl​,​ ​+48​ ​12​ ​395​ ​71​ ​00,​ ​​www.s-net.pl

NIP:​ ​6772334247REGON:​ ​121051558KRS:​ ​0000339576(Sąd​ ​Rejonowy​ ​dla​ ​Krakowa Śródmieścia​ ​w​ ​Krakowie​ ​–​ ​XI​ ​Wydział​ ​Gospodarczy)​ ​Kapitał​ ​zakładowy:​ ​552​ ​965,00​ ​zł​ ​(w całości​ ​wpłacony)

Nad Polskę nadciągają gęste chmury. To dobra prognoza zarówno dla konsumentów, jak i świata biznesu. Segment cloud computing należy do najszybciej rozwijających się obszarów rynku IT nad Wisłą. Chmura jest dziś szczególnie popularna wśród firm zajmujących się analityką internetową, jednocześnie zyskuje spore grono zwolenników wśród małych i średnich firm. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na działanie w chmurze ze względu na usprawnienie pracy.
Technologia cloud computing, czyli chmury obliczeniowe to najnowszy, dynamicznie rozwijający się sektor usług teleinformatycznych. Dzięki swoim zaletom, zdobywa coraz to nowych zwolenników, zarówno wśród użytkowników indywidualnych, jak i firm oraz korporacji.
Coraz większa ilość danych, w tym danych poufnych, umieszczanych w sieci, wymaga od jej administratorów podejmowania coraz to nowych starań zmierzających do ich właściwego zabezpieczenia. Od maja 2018 roku ich obowiązki związane z ochrona danych osobowych regulować będzie unijne rozporządzenie RODO.
Gospodarka wolnorynkowa doprowadziła do swoistego „wyścigu zbrojeń”, jaki toczą między sobą przedsiębiorstwa; stawką jest w nim utrzymanie się na rynku, zaś „bronią” różnorakie narzędzia obniżające koszta działalności, ułatwiające dostęp do klienta i pozyskanie go, a także usprawniające z nim kontakt. Jednym z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie jest cloud computing, czyli technologia chmur obliczeniowych.
Wraz ze wzrostem znaczenia technologii chmur obliczeniowych, inaczej cloud computing pojawiło się zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa przetwarzanych w rzeczonych chmurach danych, w tym oczywiście tak wrażliwych, jak danych osobowych.
Wśród przedstawicieli e-biznesu rośnie świadomość, jeśli chodzi o wybór usługi cloud computing. Przedsiębiorcy, którzy decydują się na przeniesienie infrastruktury danych do chmury obliczeniowej, wskazują zgodnie pięć najważniejszych aspektów, które biorą pod uwagę przy wyborze dostawcy. W pierwszej kolejności weryfikują poziom obsługi. Na kolejnych miejscach uplasowały się takie czynniki jak bezpieczeństwo, cena, mobilność i łatwość zarządzania dyskiem.
Szybki rozwój e-commerce oraz przeniesienie do Internetu wielu dziedzin życia wymaga często udostępnienia wrażliwych danych, jak np. dane karty kredytowej lub danych osobowych. Ochronę takich danych zapewnia certyfikat SSL. Czym jest i dlaczego warto posiadać certyfikat SSL prowadząc biznes w sieci?
Wraz z rozwojem Internetu świat komunikacji biznesowej zmienił się na dobre. Internetowa rewolucja wywindowała w górę standardy rozmów biznesowych, dlatego przedsiębiorcy coraz częściej szukają sposobów, dzięki którym dzwonienie do Klientów stanie się tańsze i wygodniejsze.
Czym jest „chmura”? Najprościej rzecz ujmując, jest to usługa polegająca na gromadzeniu i przechowywaniu danych na serwerach usługodawcy (serwerach zewnętrznych). Danymi mogą być np. zdjęcia lub filmy, ale także oprogramowanie, bazy danych oraz wirtualny sprzęt. Powstaje jednak pytanie, czy zewnętrzny usługodawca jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo gromadzonych w jego chmurze danych. Innymi słowy, czy chmury są bezpieczne.
Poszukując praktycznych sposobów, aby usprawnić swój biznes, przedsiębiorcy często pomijają proste i skuteczne narzędzia, nawet jeśli są na wyciągnięcie ręki lub mają do nich darmowy dostęp. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom, z których korzystamy na co dzień w sieci, aby zrozumieć, jakie korzyści dla biznesu kryją się pod terminem cloud computing.