reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > AYMING POLSKA
AYMING POLSKA

Konsulting strategiczny i operacyjnyAyming to globalna grupa doradcza świadcząca usługi Business Performance Consulting, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, z oddziałami w 16 krajach: Belgii, Chinach, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Polsce, Portugalii, Słowacji, USA, Węgrzech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Od 1986 na świecie, a od 2004 roku w Polsce, Ayming wspiera przedsiębiorstwa w optymalnym prowadzeniu działalności operacyjnej i osiąganiu lepszych wyników finansowych, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie:

- podatków i opłat,

- ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy,

- obszaru zakupów oraz produktów energetycznych,

- dotacji i ulg B+R.

Ayming Polska obsługuje ponad 2 300 Klientów z różnych branż: budowlanej, gaz/energia/woda, przemysłowej, motoryzacyjnej, spożywczej, meblarskiej, górniczej, handlowej (sieci handlowe), usługowej i innych.

Jakość usług świadczonych przez Ayming Polska potwierdza Certyfikat ISO 9001:2008. Firma przewodniczy Zespołowi ds. opracowania rekomendacji ulgi B+R Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan, a także jest członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Kontakt:

Ayming Polska Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 1A
00-014 Warszawa
Tel.: +48 22 330 60 00
kontakt@ayming.com
www.ayming.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Mikołajewski

prawnik, doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama