REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
MojeBiuro24

MojeBiuro24.pl jest platformą dedykowaną biurom rachunkowym w celu ułatwienia pracy księgowych.

Oprogramowanie funkcjonuje w oparciu o aktualne wymogi prawne, w którym dane osobowe są w pełni bezpieczne i przechowywane zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych. System jest dostępny w wersji online, przez co użytkownik ma gwarancję korzystania bez względu na miejsce i czas użytkownika, w którym się znajduje.

MojeBiuro24.pl to pakiet szerokich możliwości, który pozwala między innymi na masowe generowanie raportów, deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych oraz wygodną wysyłkę elektroniczną na strony Ministerstwa Finansów i e-ZUS. Oprogramowanie zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do świadczenia usług biura rachunkowego.

Dane kontaktowe:

MojeBiuro24.pl

ul. Bolesława Krzywoustego 105/21

51-166 Wrocław

www.mojebiuro24.pl

Społeczność:

https://www.facebook.com/mojebiuro24/

https://twitter.com/MojeBiuro24

RODO, czyli unijne rozporządzenie w sprawie ochrony danych osobowych wchodzi w życie 25 maja. Nowe regulacje dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych od tej daty dotyczą wszystkich firm. Nie ma więc znaczenia, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna czy spółka z o.o. - każde z tych podmiotów obowiązuje ochrona danych osobowych. Bez znaczenia jest również liczba zatrudnianych pracowników.
Szybki rozwój nowych technologii zrewolucjonizował również branżę księgową, co w dużym stopniu wpłynęło na wydajność i efektywność pracy księgowego. Pojawia się zatem pytanie, jak w dobie zaawansowanych rozwiązań technologicznych branża księgowości odnalazła optymalne dla siebie narzędzia, które pozwoliły sprawnie funkcjonować jej na rynku?

REKLAMA

Kwoty wynagrodzeń poszczególnych księgowych znacząco się od siebie różnią. Z badań wynika, że może on zarabiać nawet blisko 10 tys. zł, kiedy średnia wynagrodzeń w księgowości oscyluje w granicach 3,9 tys. zł. Jednym z głównych czynników warunkujących różnice nie jest staż pracy, ale przede wszystkim kompetencje oraz zakres obowiązków osoby wykonującej ten zawód.

REKLAMA