| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Aureus
Aureus

Marka Aureus została wprowadzona na rynek w 2007 roku. Od ponad 10 lat sukcesywnie się rozwijamy oraz zdobywamy nowych klientów, wspomagając kapitałem inwestycje oraz wspierając ich działalność. Aureus to model biznesowy, który powstał by kompleksowo zajmować się finansowaniem w postaci leasingu, kredytu oraz ubezpieczeń. Doradzamy oraz pomagamy w pozyskiwaniu dotacji rolniczych ze środków unijnych. Swoją ofertę kierujemy głównie do branży transportowej, budowlanej i rolniczej. Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, tak by jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie, a oferty dla klientów przygotowane w sposób rzetelny i konkurencyjny. Satysfakcja klientów jest dla nas niezwykle cenna, niebywale mocno skupiamy się na polityce posprzedażowej, której kontrahenci oczekują i doceniają.

Więcej informacji na:

www.aureus.pl

www.facebook.com/firmaaureus/

PROJEKTY AUREUS

Aureus VIA to program kompleksowej obsługi firm transportowych. Posiadając ogromne doświadczenie w finansowaniu transportu ciężkiego, uruchomiliśmy projekt obsługujący branżę
w zakresie kadrowo-rozliczeniowo-księgowym. Zapewniamy wsparcie m.in. przy rozliczaniu czasu pracy kierowców, prowadzeniu księgowości, reprezentowaniu firm podczas kontroli ITD i PIP, szkolenia z przepisów prawa oraz wymagań w transporcie międzynarodowym.

Więcej na informacji na:

www.aureusvia.pl

www.facebook.com/aureusvia/

Motoplejada to jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku, które integruje wysokiej klasy salony samochodów używanych. Mnogość ofert sprzedaży samochodów i niejednokrotny problem
ze zweryfikowaniem przeszłości oraz jakości pojazdów, zainspirował do powołania grupy starannie wyselekcjonowanych dealerów. Wszyscy spełniają określone wymagania m.in. standard obiektu, gwarancję odkupu samochodu, samochód zastępczy dla klientów czy gwarancję na naprawy.

Więcej informacji na:

www.motoplejada.pl

www.facebook.com/motoplejada/

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Monika Sawarska

Ekspert w zakresie prawa gospodarczego (prawa spółek, prawa bankowego, odpowiedzialności odszkodowawczej oraz handlu międzynarodowego).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »