reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Aureus
Aureus

Aureus jest największym brokerem leasingu i kredytu samochodowego w Polsce. Naszą misją jest budowanie długofalowych relacji o czym świadczy zaufanie ze strony ponad 10 tys. klientów!
12 lat doświadczenia na rynku finansowym pozwoliło nam zbudować zespół ekspertów, którzy gwarantują obsługę na terenie całej Polski. Nieustanie się rozwijamy oraz poszerzamy zakres oferowanych usług- dlatego do oferty poza leasingiem, kredytem i ubezpieczeniami wprowadzamy coraz bardziej popularny wynajem długoterminowy aut. Doradzamy również oraz pomagamy w pozyskiwaniu dotacji rolniczych ze środków unijnych.

Więcej informacji na:

www.aureus.pl

www.facebook.com/firmaaureus/

Wśród naszych projektów oraz usług znajdują się:

Aureus VIA

Oferujemy kompleksową obsługę firm transportowych. Świadczymy usługi w zakresie kadrowo-rozliczeniowo-księgowym. Zapewniamy wsparcie m.in. przy rozliczaniu czasu pracy kierowców, prowadzeniu księgowości, reprezentowaniu firm podczas kontroli ITD i PIP, szkolenia z przepisów prawa oraz wymagań w transporcie międzynarodowym.

Więcej informacji na:

www.aureusvia.pl

www.facebook.com/aureusvia/

Motoplejada

Jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku, które integruje wysokiej klasy salony samochodów używanych. Mnogość ofert sprzedaży samochodów i niejednokrotny problem ze zweryfikowaniem przeszłości oraz jakości pojazdów, zainspirował do powołania grupy starannie wyselekcjonowanych dealerów. Wszyscy spełniają określone wymagania m.in. standard obiektu, gwarancję odkupu samochodu, samochód zastępczy dla klientów czy gwarancję na naprawy.

Więcej informacji na:

www.motoplejada.pl

www.facebook.com/motoplejada/

Fundacja Aureus Link

Stworzona przez grupę osób, wspólnie budujących sukcesy swoich firm. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości- zarówno startupów, jak i firm na różnym etapie rozwoju. Ofertowane wsparcie poza finansowym, zawiera również księgowe, marketingowe oraz prawne.

Więcej informacji na:

www.aureus.link.pl

www.facebook.com/aureuslink/

Aureus Finanse

Spółka powstała z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego naszych klientów. Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsługi księgowej, doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Więcej informacji na:

www.aureusfinanse.pl

Aureus Agro

Spółka jest wyłącznym dystrybutorem ładowarek przegubowych marki Striegel oraz Ostler, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie rolnym.

Więcej informacji na:

www.aureusagro.pl

www.facebook.com/aureusagro

Aureus Leasing Partner

To model biznesowy, który powstał na bazie naszego wieloletniego doświadczenia na rynku. Do Zespołu Partnerów w Biznesie poszukujemy osób, które chcą prowadzić własny biznes oraz rozwijać swoją wiedzę w zakresie produktów finansowych. Gwarantujemy wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi oraz know-how wypracowanego przez naszych ekspertów, które pozwoli generować zaplanowane zyski.

Więcej na:

www.aureuspartner.pl

www.facebook.com/AureusLeasingPartner/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

V4 Legal

V4 Legal to nowoczesna kancelaria działająca na terenie Słowacji, Czech, Polski oraz Węgier.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama