Kategorie
Szukampracy.pl

Szukampracy.pl to nowoczesny portal rekrutacyjny, a zarazem baza ogłoszeń o pracę. Takie połączenie zapewnia klientom biznesowym, instytucjonalnym oraz indywidualnym wspólną przestrzeń komunikacji. Ci ostatni to oczywiście kandydaci poszukujący pracy – nasz serwis oferuje im naprawdę szerokie spektrum możliwości. Wystarczy wspomnieć o tysiącach ogłoszeń krajowych i zagranicznych oraz całym gronie sprawdzonych pracodawców proponujących różnorakie stanowiska pracy.

Z kolei ogłoszeniodawcy mają tu do dyspozycji szereg narzędzi ułatwiających proces naboru (m.in. personalizację ogłoszeń, inteligentny system ich odświeżania, automatyzację rekrutacji, wgląd do bazy kandydatów). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom szukampracy.pl stanowi doskonałe narzędzie służące szybkiemu i skutecznemu pozyskiwaniu nowej kadry.

Nasz serwis można także określić mianem centrum wiedzy oraz najnowszych wiadomości z obszaru rynku pracy. Nowe artykuły pojawiają się tu systematycznie, a baza tych dotychczasowych zapewnia nie tylko przyjemną (za sprawą felietonów), ale także pożyteczną (za sprawą artykułów eksperckich) rozrywkę na długie godziny.

Chcąc dołączyć do grona ogłoszeniodawców lub kandydatów, którzy postawili na współpracę z nami, wystarczy odwiedzić adres https://szukampracy.pl – zapraszamy!

Liczba wniosków o wizy pracownicze wzrasta od 2014 roku i to dokładnie o 200 tys. rocznie. Niestety nasze służby konsularne nie radzą sobie z falą pracowników przybywających do naszego kraju z Ukrainy. Na rozpatrzenie takiego wniosku urzędnik konsularny ma dwie, góra cztery minuty.
Europejski Urząd ds. Pracy ma być nową instytucją, która rozpocznie swoją działalność już w przyszłym roku. Powstała w odpowiedzi na rosnącą liczbę obywateli UE, którzy nie tylko mieszkają, ale też pracują w innym kraju niż ten, z którego pochodzą. W jakim celu ją powołano?