Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Eklasyfikacje.pl

Kancelaria klasyfikacyjna

Kancelaria klasyfikacyjna Eklasyfikacje.pl to zespół praktyków z zakresu klasyfikacji statystycznych mającykontakt z klasyfikacjami od ponad 25 lat. Na przestrzeni tego okresu nie tylko przyglądaliśmy się kolejnym zmianom poszczególnych klasyfikacji ale także czynnie współpracowaliśmy przy ich tworzeniu.

W naszych publikacjach pragniemy dzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem podając przykłady klasyfikowania konkretnych środków trwałych, obiektów budowlanych, wyrobów, usług oraz działalności.

Kontakt

Jak klasyfikować pojazdy typu quad w Klasyfikacji Środków Trwałych i Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług? Wyjaśniają eksperci z eklasyfikacje.pl.
Nazwa "traktor" nie występuje w żadnej z klasyfikacji statystycznych. Stąd pojawiają się w praktyce trudności związane z poprawnym zaklasyfikowaniem owej maszyny (pojazdu). Przede wszystkim musimy przyjąć, że „traktor” to potoczna nazwa „ciągnika rolniczego”. A w przypadku ciągnika mamy już zdecydowanie ułatwione zadanie związane z jego klasyfikowaniem. Eksperci z eklasyfikacje.pl wyjaśniają jak traktory (ciągniki) są klasyfikowane w klasyfikacjach statystycznych (PKWiU, KŚT).
Eksperci z eklasyfikacje.pl wyjaśniają jak różne rodzaje obiektów hotelarskich są klasyfikowane w klasyfikacjach statystycznych (PKOB, PKWiU, KŚT).